Bilgisayara kol bağlamak

Pola_95

Femtopat
Daha önce bilgisayara Gamepad bağlayarak oyun oynamadım bu yüzden birkaç tane sorum var. Laptopta USB girişi var bu USB girişine mi takacağım kolu? Kol eski oyunlar ile uyumlu mu örneğin Witcher 2'ye veya Mass Effect'e kullanabilir miyim? Sony'nin kolu alınırsa Xbox'a özel çıkmış olan oyunlar oynanamaz mı?

Daha önce bilgisayara gamepad bağlayarak oyun oynamadım bu yüzden birkaç tane sorum var. Laptopta USB girişi var bu USB girişine mi takacağım kolu? Kol eski oyunlar ile uyumlu mu örneğin Witcher 2'ye veya Mass Effect'e kullanabilir miyim? Sony'nin kolu alınırsa Xbox'a özel çıkmış olan oyunlar oynanamaz mı?

Hocam PS4 kolunuz varsa USB tak gamepad içinde aynısı oyun desteklerse oynarsınız.

kendim ds4 v2 kullanıyorum kablosuz bir şekilde bağlı daha yeni ets2 den çıktım ara verdim. Destekleyen tüm oyunlar ile oynayabilirsin, bu arada titreşim özelliği çalışıyor kulaklık çıkışı da çalışıyor fakat dahili hoparlörü bilgisayarda çalışmıyor.

Hocam PS4 kolunuz varsa USB tak gamepad içinde aynısı oyun desteklerse oynarsınız.

kendim ds4 v2 kullanıyorum kablosuz bir şekilde bağlı daha yeni ets2 den çıktım ara verdim. Destekleyen tüm oyunlar ile oynayabilirsin, bu arada titreşim özelliği çalışıyor kulaklık çıkışı da çalışıyor fakat dahili hoparlörü bilgisayarda çalışmıyor.
Daha kol almadım.

Kendim DS4 V2 kullanıyorum kablosuz bir şekilde bağlı daha yeni ETS 2'den çıktım ara verdim. Destekleyen tüm oyunlar ile oynayabilirsin, bu arada titreşim özelliği çalışıyor kulaklık çıkışı da çalışıyor fakat dahili hoparlörü bilgisayarda çalışmıyor.

Hocam ben ETS 2 de kablosuz bağlanadım direkt USB taktım oldu sen nasıl yaptın kablosuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı