Bilgisayara nasıl format atılır?

Pek anlamam bilmem bu isleri. Monitörün ayarini bozdum. 75 Hz oldu. Formatlasam 60 geri doner mi?

Ekran kartınız NVIDIA ise sağ tıklayıp NVIDIA Ayarlarına girip çözünürlük değiştirme bölümünden ayarlayabilirsiniz. Veya tekrar sağ tıklayıp ekran görüntüsü'ne tıklayıp hemen ortadaki Gelişmiş ayarlardan halledebilirsiniz.

1632336168955.png

Ama yok illa format atacağım diyorsanız.

@Nailed It sorunun ne? Format atılmıyor mu böyle?
Sorun format atılmadan da çözülebilecek bir sorun. Ezbere Windows 10 kurulum linkini ben de atardım, her sorunu format ile çözmek zorunda değiliz.

Sorun format atılmadan da çözülebilecek bir sorun. Ezbere Windows 10 kurulum linkini ben de atardım, her sorunu format ile çözmek zorunda değiliz.
Evet sorun kolay bir sorun. Ancak arkadaş yine de nasıl format atılacağını sormuş. Ben de gösterdim. Kızgın atmandaki sebebi hala anlayabilmiş değilim.

Evet sorun kolay bir sorun. Ancak arkadaş yine de nasıl format atılacağını sormuş. Ben de gösterdim. Kızgın atmandaki sebebi hala anlayabilmiş değilim.
Kaldırayım hocam çok rahatsız ettiyse.
Ben zaten format istedigim icin format dedim o da bahane oldu 1 send oldu
O zaman atılan size atılan linkten hem rehberi izleyip hem orijinal ISO dosyasını indirerek kurulumu yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı