Bilgisayara otomatik Razer Cortex inmiş

• Konuyu başlatan Silinen üye 311895
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 592
S

Silinen üye 311895

Ziyaretçi
Arkadaşlar en son Windows 10'da güncelleme yaptım ve kapattım bilgisayarı acmadım. Sabah gelip bilgisayarı actıktan sonra Razer Cortex adlı program inmiş. Fakat ben indirmedim kendisi nasıl gelmiş olabilir? Virüs olacağını sanmıyorum araştırdım "yaptığı düzenlemeler ve iyileştirmelerle Razer Cortex, oyun oynarken saniye başına kare sayısında (FPS) artış yaşanmasını ve bilgisayarın daha akıcı çalışmasını sağlıyor" böyle bir program fakat kendi kendine nasıl indi?

Arkadaşlar en son Windows 10'da güncelleme yaptım ve kapattım bilgisayarı acmadım. Sabah gelip bilgisayarı actıktan sonra Razer Cortex adlı program inmiş. Fakat ben indirmedim kendisi nasıl gelmiş olabilir? Virüs olacağını sanmıyorum araştırdım "yaptığı düzenlemeler ve iyileştirmelerle Razer Cortex, oyun oynarken saniye başına kare sayısında (FPS) artış yaşanmasını ve bilgisayarın daha akıcı çalışmasını sağlıyor" böyle bir program fakat kendi kendine nasıl indi?
Razer mouseye sahipseniz iner bana da iniyor. Büyük ihtimalle güncellemelerde Razer adında güncellemeyi indirdin.

Razer Cortex yüzünden Valorant'ta zamanında ban yedim hile olarak görüyor çünkü PUBG'de ve Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ve Apex Legends da ban yedim hiçbir şey olmamasına ve hile kullanmama rağmen çoğu oyun onu hile olarak görüp ban atıyor destek ile ne kadar konuşup derdini anlatsanda anlamıyorlar kesinlikle kullanmanı tavsiye etmem bir Razer set kullanıcısı olarak.

Windows'un cilveleri bunlar. Next next derken araya kacirmistir bir tane, olur bazen.
Update sirasinda gaming ekipmani gorduyse Microsoft kankasi Razer'in programini da kuruvermistir belki.

Windows'un cilveleri bunlar. Next Next derken araya kacirmistir bir tane, olur bazen.
Update sirasinda Gaming ekipmani gorduyse Microsoft kankasi Razer'in programini da kuruvermistir belki.

Evet hocam haklısınız DirectX indirirken de mesela Bing bar mı öyle bir şey direk tikli geliyor birçok kişi Next Next derken onu da kuruyor :) hiçbir setup da yapmadım muhtemelen güncelleme ile gelmiş olabilir.

Geri
Yukarı