Bilgisayara takılan hoparlörü çalıştırınca görüntü bir anlığına gidip geliyor

Vileblood

Decapat
Sorunum yukarıda da gördüğünüz gibi Mikado markalı eski hoparlörümü bilgisayara taktım, hoparlörü açıp kapatınca ekranda bir anlığına görüntü gidip geliyor. Bu normal midir, normal değilse hoparlörde bir sıkıntı mı var?

Not: Monitörü ve hoparlörü 8 yıl önce eski bilgisayarımı alırken aldım, o günden beri kullanıyorum ikisini de. Hoparlörden cızırtı sesi vesaire de geliyor. Hoparlör oldukça eski. Bunlardan da olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal gözükmüyor. 5.1 ses sistemiyle bile böyle sıkıntı yaşamadım. Cihaz sıkıntılı gözüküyor.

Dediğim gibi hocam. Daha önce böyle durumla karşılaşmadım. Kullanmanızı tavsiye etmem.

Dediğim gibi hocam. Daha önce böyle durumla karşılaşmadım. Kullanmanızı tavsiye etmem.
Kasaya bağlı kalması bir sorun çıkarır mı çok fazla açmıyorum zaten.

Soruma cevap verirseniz sevinirim zahmet olacak ama bu konu hakkında bilgi sahibi birine benziyorsunuz.

Son düzenleme:
Sorunum yukarıda da gördüğünüz gibi Mikado markalı eski hoparlörümü bilgisayara taktım, hoparlörü açıp kapatınca ekranda bir anlığına görüntü gidip geliyor. Bu normal midir, normal değilse hoparlörde bir sıkıntı mı var?

Not: Monitörü ve hoparlörü 8 yıl önce eski bilgisayarımı alırken aldım, o günden beri kullanıyorum ikisini de, aynı zamanda dönüştürücümde bozuk. Hoparlörden cızırtı sesi vesaire de geliyor. Hoparlör oldukça eski. Bunlardan da bu sorun olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı