Bilgisayara trojan bulaştı

xsesaeary

Decapat
Daha fazla  
Crack oyun indirdim FitGirl üzerinden virüs girdi bilgisayara Kaspersky hemen sildi. Sonra tam tarama yaptım 4 tane trojan sildi Windows virüs koruma açık gözüküyor şu anda bir kere daha tam tarama yapmalı mıyım? Ve oyunu hala silmedim çok oynamak istiyorum. Kalsa yine bulaşır mı?

Crack oyun indirdim FitGirl üzerinden virüs girdi bilgisayara Kaspersky hemen sildi. Sonra tam tarama yaptım 4 tane trojan sildi Windows virüs koruma açık gözüküyor şu anda bir kere daha tam tarama yapmalı mıyım? Ve oyunu hala silmedim çok oynamak istiyorum. Kalsa yine bulaşır mı?
Hangi oyun hocam? Merak ettim.

Virüsler çoğunlukla indirdiğiniz virüslü dosyayı çalıştırmanız durumunda bulaşır. Kısacası virüsün temizlendiğini varsayalım, o dosyayı açman durumunda virüs tekrardan bulaşır. Dolayısıyla o virüslü dosyaya dair bilgisayarında kalıntı kalmasın, tekrardan bilgisayarını tarat. İçinin rahat etmesini istiyorsan son çare olarak format atabilirsin.

Kaspersky silmiş zaten üstüne tam tarama da yapmışsınız. Eğer emin olmak istiyorsanız HitmanPro,EEK gibi Anti-Malwarelerle tarayabilirsiniz.

Yıllardır FitGirl'den oyun oynuyorum virüs olarak gördüm bayağı ama çok sorun etmedim. Bence siz de etmeyin oyunu oynayıp bitirdikten sonra oyunu silip tarama yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı