Bilgisayara uygun BIOS Update yok

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarıma uygun BIOS Update yok bulamıyorum Samsung'un web sitesinde benim bilgisayarımın modeli yok. Bilgisayar modelim: Samsung NP300E5Z-S03TR.

Not: Model laptopun altında yazıyordu.

Samsun'un dahili yazılımı bulamıyorsa muhtemelen güncelleme yoktur. ben bilgisayarınızı Samsung'un web sitesinde buldum ama BIOS güncellemesi paylaşılmamış maalesef.

Samsun'un dahili yazılımı bulamıyorsa muhtemelen güncelleme yoktur. Ben bilgisayarınızı Samsung'un web sitesinde buldum ama BIOS güncellemesi paylaşılmamış maalesef.

Laptop modelinize uygun bir BIOS güncellemesi yayımlanmamış. Çıkmaması normal.

Her laptop modeline güncelleme gelecek diye bir şey olmuyor maalesef genelde. Bir de eskiyse sizin gibi sürücü bile çıkmıyor.

Ama biosagentplus. Diye bir program buldum internette o BIOS Update'i olduğunu söylüyor.
Ayrıca işlemcimde sanallaştırma olmasına rağmen BIOS'ta bu seçenek yok ve bir sürü seçenek yok çok küçük bir BIOS hiçbir şey yapılmıyor.
@Recep Baltaş
Abi yardım edebilir misin lütfen.

Son düzenleme:
Ama biosagentplus. Diye bir program buldum internette o BIOS Update'i olduğunu söylüyor.
Ayrıca işlemcimde sanallaştırma olmasına rağmen BIOS'ta bu seçenek yok ve bir sürü seçenek yok çok küçük bir BIOS hiçbir şey yapılmıyor.
@Recep Baltaş
Abi yardım edebilir misin lütfen.
O tür programlara güvenmeyin. Gördüğünüz "Güncelleme var!" uyarısı lisans satın almanız için hazırlanmış bir tuzak.

O tür programlara güvenmeyin. Gördüğünüz "güncelleme var!" uyarısı lisans satın almanız için hazırlanmış bir tuzak.

Doğru tıkladığımda lisans istedi ben almadım tabii ki de virüs falan bulaşmış mıdır çünkü uygulamayı indirdiğimde virüs uyarısı geldi.

Geri
Yukarı