Bilgisayara virüs bulaştı

Her şeye bunu yazmaktan bıkmıyorsunuz.
Mesajı okudunuz mu acaba? Anti-Virüs yüklenemiyor diyor. Buna bir çözüm öneriniz var mı?

Bunu kendi de akıl edebilir bence.

Nasıl çözdünüz? Yararlandığınız videoyu paylaşır mısınız?

Ne alaka?

Bence anlamamışsınız. Fazla kasmaya gerek yok.

Maalesef en bilgisiz cevap; format.

Doğru. Yine de soruna odaklansak mı?

Mantık nedir burada? :D

Bak, Anti virüs uygulamaları işe yaramadı. Ben de sıfırladım. Sanırım bu tür durumlarda bilgin yok. O yüzden bilene de laf söylememelisin.

Bak, Anti virüs uygulamaları işe yaramadı. Ben de sıfırladım. Sanırım bu tür durumlarda bilgin yok. O yüzden bilene de laf söylememelisin.
Yazdığınız şeyin bu konuyla alakası yok. Siz sorunu format atarak kolaya kaçıp halletmişsiniz. Bunda bilginlik taslayacak bir şey yok.

İlk önce bir Kaspersky ile taratın yüksek ihtimal çözülecektir.
Siz benim diğer mesajımı okudunuz mu acaba?
Bundan bahsediyorsunuz, değil mi? İlk mesajdakinden ne farkı var bunun?
Her şeye bunu yazmaktan bıkmıyorsunuz. Mesajı okudunuz mu acaba? Anti-Virüs yüklenemiyor diyor. Buna bir çözüm öneriniz var mı?

Aynen. Bir de o moderatör sana ban verebilir, haberin olsun. Bence vermez ama sen yine de dikkatli ol😀.
Hata yapmadıkça neden ban verelim? :D
Bu mesajınızda bağlaç hatası vardı mesela, düzelttim sadece. :)

Yazdığınız şeyin bu konuyla alakası yok. Siz sorunu format atarak kolaya kaçıp halletmişsiniz. Bunda bilginlik taslayacak bir şey yok.

Bilginlik taslamadım. Sadece doğru olanlardan birini söyledim. Tek söylediğim; uygulama işe yaramazsa format atabilirsiniz dedim. Konuyu yanlış anlamışsınız hocam.

Bilginlik taslamadım. Sadece doğru olanlardan birini söyledim. Tek söylediğim; uygulama işe yaramazsa format atabilirsiniz dedim. Konuyu yanlış anlamışsınız hocam.
Format atmayı eminim çoğu kişi akıl edebiliyordur. Zaten sizden önce de format -desteksiz öneri olsa da- önerilmiş.

2. kez, diğer mesajımdan bahsediyorum. Bilerek mi yapıyorsunuz acaba? Umarım bilerektir.

Her şeye bunu yazmaktan bıkmıyorsunuz.
Mesajı okudunuz mu acaba? Anti-Virüs yüklenemiyor diyor. Buna bir çözüm öneriniz var mı?

Bunu kendi de akıl edebilir bence.

Nasıl çözdünüz? Yararlandığınız videoyu paylaşır mısınız?

Ne alaka?

Bence anlamamışsınız. Fazla kasmaya gerek yok.

Maalesef en bilgisiz cevap; format.

Doğru. Yine de soruna odaklansak mı?

Mantık nedir burada :D

İlk önce çalıştır programını açıp MSConfig yazdım servislere geldim virüsü gördüm onu durdurdum. Sonra virüsü durdurdum.

İlk önce çalıştır programını açıp MSConfig yazdım servislere geldim virüsü gördüm onu durdurdum. Sonra virüsü durdurdum.
Sadece durdurdunuz. Büyük ihtimalle sistemi yeniden başlatınca tekrar aktif olacaktır. Bir güvenlik yazılımıyla sisteme tarama gerçekleştirin. Zararlı durdurulmuşsa kurabilmeniz lazım. Güvenlik yazılımını tam olarak nasıl kuramıyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı