Bilgisayara virüs bulaştığı nasıl anlaşılır?

Daha fazla  
Arkadaşlar ben Windows 10 kullanıyorum ve bugün TF2classic indirdim kendi resmi sitesinden biraz oynadığımda sıkıntı yoktu, sonra oyunu tekrar açtım sunucuya girdim ve karakterimi seçtim, silah seçerken silah seçme yeri çıkıyor ya hani sonra tıklıyorsunuz seçiliyor oradaki resimlerde +18 görüntü ve üstüne şu yazılmış "your ransom files encrypted" gibi bir şey yazılmış, görüntü +18 olduğu için atamıyorum ama bilgisayarıma virüs bulaşmış olabilir mi şimdi Kaspersky ile tarama yapıyorum.

Kaspersky ile tarama yaptım bir şey bulmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela şu konulardan birine bakarak daha hızlı cevap alabilirsiniz.

1660246759353.png

1660246768573.png

Arkadaşlar ben Windows 10 kullanıyorum ve bugün TF2classic indirdim kendi resmi sitesinden biraz oynadığımda sıkıntı yoktu, sonra oyunu tekrar açtım sunucuya girdim ve karakterimi seçtim, silah seçerken silah seçme yeri çıkıyor ya hani sonra tıklıyorsunuz seçiliyor oradaki resimlerde +18 görüntü ve üstüne şu yazılmış "your ransom files encrypted" gibi bir şey yazılmış, görüntü +18 olduğu için atamıyorum ama bilgisayarıma virüs bulaşmış olabilir mi şimdi Kaspersky ile tarama yapıyorum.

Kaspersky ile tarama yaptım bir şey bulmadı.

Malwarebytes ile tarayabilirsin.

Arkadaşlar lütfen yanlış bilgi vermeyin. Bulaşan reklam yazılımı değil fidye yazılımı. Ayrıca kötü amaçlı yazılımların program ekle kaldırdan tümüyle silinemeyeceğini bilmiyorsanız mesaj falan atmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı