Bilgisayara WhatsApp kurmak

Şu gerice veri hırsızı WhatsApp'ı bırakın artık... İlerici, yenilikçi, gelişmiş, açık kaynak kotlu ve güvenilir Telegram kullanın, kullandırtın, davet edin. WhatsApp da ne buluyorsunuz bu kadar anlam veremiyorum bir türlü...
Telegram'ın her şeyi WhatsApp'dan daha gelişmiş ve ilerici... Telegram bir özellik getiriyor, WhatsApp 3-4 yıl sonra anca getiriyor o özellikleri...

Üstemik Telegram'ın Android, iOS, macOS, Linux ve Windows sürümü de mevcut... Telefonu bağlamadan hesabınıza bilgisayardan giriş yapabilirsiniz, hiçbir uğraş istemez. Uygulamayı indir kur yeter, bir kere SMS kodunu gir tamamdır.

Şu gerice veri hırsızı WhatsApp'ı bırakın artık... İlerici, yenilikçi, gelişmiş, açık kaynak kotlu ve güvenilir Telegram kullanın, kullandırtın, davet edin. WhatsApp'da ne buluyorsunuz bu kadar anlam veremiyorum bir türlü...
Telegram'ın her şeyi WhatsApp'dan daha gelişmiş ve ilerici... Telegram bir özellik getiriyor, WhatsApp 3-4 yıl sonra anca getiriyor o özellikleri...

Üstemik Telegram'ın ündroid, iOS, macOS, Linux ve Windows sürümü de mevcud... Telefonu bağlamadan hesabınıza bilgisayardan giriş yapabilirsiniz, hiçbir uğraş istemez. Uygulamayı indir kur yeter, bir kere SMS kodunu gir tamamdır.

Herkes WhatsApp kullanıyor o yüzden zaten ben zorunluluktan söylüyorum bir de Telegram kullandım diyelim ben arkadaşıma söyledim oda söyledi nereye kadar? Bir zaman sonra reddetmeye başlayacaklar çünkü çoğunluk WhatsApp'ta o yüzden bende onu indiriyorum yoksa şahsen kendim Discord kullanıcısıyım memnunum.

Şu gerice veri hırsızı Whatsapp'ı bırakın artık... İlerici, yenilikçi, gelişmiş, açık kaynak kotlu ve güvenilir Telegram kullanın, kullandırtın, davet edin. Whatsapp da ne buluyorsunuz bu kadar anlam veremiyorum bir türlü

Herkes WhatsApp kullanıyor o yüzden zaten ben zorunluluktan söylüyorum bir de Telegram kullandım diyelim ben arkadaşıma söyledim oda söyledi nereye kadar? Bir zaman sonra reddetmeye başlayacaklar çünkü çoğunluk WhatsApp'ta o yüzden bende onu indiriyorum yoksa şahsen kendim Discord kullanıcısıyım memnunum.
Basit bir örnek vereyim ben Telegram'a geçtiğimde hiç tanıdığım yoktu kanal ve gruplardaydım. Şimdi ise herkes birden Telegram'a rahbet etti rehberimin yarısında Telegram var artık. Zamanla duydukça millet indiriyor. Baktığında Whatsapp'ın + hiçbir özelliği yok 2010'lardan kalma eski bir mesajlaşma uygulaması gibi duruyor😂

Yeni konular

Geri
Yukarı