Bilgisayarcı laptopun fanı bozuk diyerek kazıklamaya mı çalışıyor?

Moxy

Femtopat
Daha fazla  
Ben laptopumu temizletmeye goturdum. Macunlattım. Sonra adam dedi ki bunun fanının yapılması lazım, benden 220 TL istedi. Ben de gittim bir Arkadasıma sordum o da dedi ki laptop altı fanlarından al. Bir de chipset bozulursa benden 600 700 istedi. Sizce beni kazıklamaya mı calısıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben laptopumu temizletmeye goturdum. Macunlattım. Sonra adam dedi ki bunun fanının yapılması lazım, benden 220 TL istedi. Ben de gittim bir arkadasıma sordum o da dedi ki laptop altı fanlarından al. Bir de chipset bozulursa benden 600 700 istedi. Sizce beni kazıklamaya mı calısıyor?

Hocam bilgisayarı kapak açıkken çalıştırın fan çalışmıyorsa yaptırırsınız.

Ben laptopumu temizletmeye goturdum. Macunlattım. Sonra adam dedi ki bunun fanının yapılması lazım, benden 220 TL istedi. Ben de gittim bir Arkadasıma sordum o da dedi ki laptop altı fanlarından al. Bir de chipset bozulursa benden 600 700 istedi. Sizce beni kazıklamaya mı calısıyor?

İlk önce bilgisayarcı nedir?
  • Fanların arızalı olduğunu neye dayanarak söylüyorlar?(Ürünün çalışmadığına dair bir düşünceniz oldu mu?)
  • Çalışan bir cihazda chipset nasıl bozuk diye biliyor. (Yani siz teslim ettiğinizde çalışıyordu değil mi?)
  • Laptop altı fan ile sistemin ana soğutma görevi gören fanın ne alakası var?(Sistem fanı olmadan çoğu sistem açılmaz bile.)
  • Son olarak, o kadar kötü bir Türkçe ile yazıyorsun ki, ne dediğini anlamıyorum. (Moderatör bile değiştirmiyor yazdığını.)

İlk önce bilgisayarcı nedir?
  • Fanların arızalı olduğunu neye dayanarak söylüyorlar?(ürünün çalışmadığına dair bir düşünceniz oldu mu?)
  • Çalışan bir cihazda chipset nasıl bozuk diye biliyor. (yani siz teslim ettiğinizde çalışıyordu değil mi?)
  • Laptop altı fan ile sistemin ana soğutma görevi gören fanın ne alakası var?(sistem fanı olmadan çoğu sistem açılmaz bile.)
  • Son olarak, o kadar kötü bir Türkçe ile yazıyorsun ki, ne dediğini anlamıyorum. (moderatör biledüşüncem.

Götürdüğüm tamirci dedi (olmadı ama fazla ısınıyordu baska birine danıştım oda dediki HP'ler hızlı ısınıyor dedi.)

Adam eğer yaptırmazsan ileride chipset bozulabilir dedi bende çok kullanmadım daha.

Vallahi hızlı yazdım kusura bakmayın karmaşık yazdım düzenlerim şimdi.

Ben laptopumu temizletmeye goturdum. Macunlattım. Sonra adam dedi ki bunun fanının yapılması lazım, benden 220 TL istedi. Ben de gittim bir arkadasıma sordum o da dedi ki laptop altı fanlarından al. Bir de chipset bozulursa benden 600 700 istedi. Sizce beni kazıklamaya mı calısıyor?

Fan için 220 TL mi? Başka bilgisayarcıya erişiminiz var mıdır?

Geri
Yukarı