Bilgisayarcı olmak istiyorum

velcometoo

Hectopat
Daha fazla  
Recep abi ALLAH için benimle iletişime geç. Ben de senin gibi bilgisayarcı olmak istiyorum. Hangi liseye gittin mesela hangi universitede okudun? Abi ne olur iletişime geç benle facebooktan. Geleceğim için çok önemli. 2012'den beri seni takip ediyorum. Artık 8. sınıfım ve liseye geçicem malum hayallerimi gerçekleştirmem gerek. Bana akıl ver abi senin gibi olmak istiyorum. Bakarsın senin yanında yaparım staj imkanı tanırlarsa. Abi bu yazıyı okuduysan ne olur bana cevap ver.

Facebookum ; //Adres silindi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep abi nonteist diye biliyorum ama. :D Bu arada üzgünüm ama adamın seninle özel olarak ilgileneceğini sanmıyorum. Sonuçta işi gücü var ve bunu tek isteyen sen değilsin. Ama şansını denemekten zarar gelmez. Umarım amacına ulaşırsın.

Kağıthane Lisesi adında berbat bir lisede okudum. Liseye ben başladığımda okulda Dil bölümü yoktu. Ama arkadaşlarımı organize edip, okul yönetimine baskı yapıp okulda okulda o sene dil bölümünü ilk ben açtırdım. Ders 1.

Dil bölümünde salt derslere bağlı kalmayıp ders dışında sürekli İngilizce film izlerdim. Morpheus ve Neo'nun repliklerini ezbere biliyordum bir noktadan sonra. Ders 2.

2005'te CHIP'te staj yapmaya başladım. 2009'da mezun olup CHIP'te çalışmaya başladım. Kadro almam 2011'i buldu! Ders 3!

Kendi yazdığı dergiyi okuyan nadir insanlardandım. Dergide bir keresinde hata bulduğumda iş arkadaşlarım dergiyi okuduğuma şaşırmışlardı :) Ders 4.

FSM'nin rızası için makarna süzgeçleri adına sana biraz nasihat vereyim.

Mesele okuduğun bi cacığa yaramayan okullar değil. Mesele o okula okurken senin ne yaptığın yiyen. Ramiz dayı gibi oldu ama olayın özeti bu yegen. Sen kendini geliştirmezsen okuduğun okulun bir anlamı yok. Ama sen meraklı olur ve ilgini çeken alana yoğunlaşırsan o zaman hangi okulu okursan oku o işte başarılı olursun.

Almanca Öğretmenliği okudum ben. Sen de okuyacak mısın ? Bi ara uzun uzadıya yazarım ama olayın özeti merak ve insanın okuyup kendini geliştirmesi.

Buz dağının görünen kısmı:

Recep Baltaş dergiler.jpg

Olay okuduğun okul değil. Okuduğun okulun etkisi çok olur. Ama bir yere kadar. Sen kendini geliştirmek için uğraşacaksın. Okuyacaksın. Merak edeceksin. Soru soracaksın. Cevap bulacaksın. Öğreneceksin. İlerlemeye başlayacaksın. Bir bakmışsın 1 adım atmışsın. Sonra 2. adım. Böyle böyle gideceksin. Sonra geldiğin yeri aklın almaz. Bunun bir sonu yok sürekli okumaya ve gelişmeye bakıyor olay.

Kendi kendini geliştirirsen istediğin yere ulaşabilirsin. Neredeyse tapar duruma geldiğin Recep Baltaş Almanca okumuş. Yaptığı şey ile alakası bile yok.

Bu konular merak meselesi çok araştır çok. Ben 8 yaşımdan beri bu konular ile iç içeyim. Uğraş, birde içinde o Teknoloji aşkı varsa o günleri görürsün Allah kısmet ederse.

kesinlikle olay okuduğun okul değil, ben düz lise mezunuyum, bizim zamanımızda vardı düz lise :), şuana kadar 4-5 firmaya grafik tasarımı yaptım, birçok web sitesi açtım, birçok program yazdım. fatura tahsilatı için yazdığım programa sağolsun Akınsoft sahip çıktı, cuzzi bi miktar para ile programımı akınsofta sattım. öğrenmenin kendini geliştirmenin yaşı yoktur aslan kardeşim.

Recep abi ALLAH için benimle iletişime geç. Ben de senin gibi bilgisayarcı olmak istiyorum. Hangi liseye gittin mesela hangi universitede okudun? Abi ne olur iletişime geç benle facebooktan. Geleceğim için çok önemli. 2012'den beri seni takip ediyorum. Artık 8. sınıfım ve liseye geçicem malum hayallerimi gerçekleştirmem gerek. Bana akıl ver abi senin gibi olmak istiyorum. Bakarsın senin yanında yaparım staj imkanı tanırlarsa. Abi bu yazıyı okuduysan ne olur bana cevap ver.

Facebookum ; //Adres silindi.
Acaba hala yaşıyor musun? :)

Kağıthane Lisesi adında berbat bir lisede okudum. Liseye ben başladığımda okulda Dil bölümü yoktu. Ama arkadaşlarımı organize edip, okul yönetimine baskı yapıp okulda okulda o sene dil bölümünü ilk ben açtırdım. Ders 1.

Dil bölümünde salt derslere bağlı kalmayıp ders dışında sürekli İngilizce film izlerdim. Morpheus ve Neo'nun repliklerini ezbere biliyordum bir noktadan sonra. Ders 2.

2005'te CHIP'te staj yapmaya başladım. 2009'da mezun olup CHIP'te çalışmaya başladım. Kadro almam 2011'i buldu! Ders 3!

Kendi yazdığı dergiyi okuyan nadir insanlardandım. Dergide bir keresinde hata bulduğumda iş arkadaşlarım dergiyi okuduğuma şaşırmışlardı :) Ders 4.

FSM'nin rızası için makarna süzgeçleri adına sana biraz nasihat vereyim.

Mesele okuduğun bi cacığa yaramayan okullar değil. Mesele o okula okurken senin ne yaptığın yiyen. Ramiz dayı gibi oldu ama olayın özeti bu yegen. Sen kendini geliştirmezsen okuduğun okulun bir anlamı yok. Ama sen meraklı olur ve ilgini çeken alana yoğunlaşırsan o zaman hangi okulu okursan oku o işte başarılı olursun.

Almanca Öğretmenliği okudum ben. Sen de okuyacak mısın ? Bi ara uzun uzadıya yazarım ama olayın özeti merak ve insanın okuyup kendini geliştirmesi.

Buz dağının görünen kısmı:

Eki Görüntüle 30429
Bu dergileri nerede bulabilirim? Merak ettim içeriklerini. @Recep Baltaş

Yeni konular

Geri
Yukarı