Bilgisayarcı Ryzen aldım diye bana eziksin dedi

Geçen konu da açmıştım bin bir zorla para biriktirim kendi emeğimle aldım. Arada sırada gittiğim, aslında esprili muhabettim de olduğu bir bilgisayarcı abi var.

Markette karşılaştık işte "Ryzen 3 3200 APU aldım abi sonunda" dedim "eziksin" dedi. Aklı sıra şaka yapıyor da "eziksin olm hehe" dedi. Yani kendinden almadım ya bilgisayar ona bozuldu herhalde. Benim de sinirim bozuldu ama da neyse dedim şimdi kavgaya gerek yok. Ne kadar şakayla da olsa sıkıntın ne ki insan niye böyle bir şey der durduk yere, bir de markette diyor insanlar da var.

Neyse unutacağım artık.

Ryzen kullanan kişi tabii ki eziktir böyle bir konuyu açmanız hata.(!)

"Gidip abi R3 3200 var mı?" diye sorsaydın "Ooo kardeşim olmaz mı sana indirim olsun 2000'e veririm." derdi 😅 Kendisinden almayınca böyle yapmıştır muhtemelen. Çok takmayın, bir daha da gitmemenizi öneririm.

Son düzenleme:
Geçen konu da açmıştım bin bir zorla para biriktirim kendi emeğimle aldım. Arada sırada gittiğim, aslında esprili muhabettim de olduğu bir bilgisayarcı abi var.

Markette karşılaştık işte "Ryzen 3 3200 APU aldım abi sonunda" dedim "eziksin" dedi. Aklı sıra şaka yapıyor da "eziksin olm hehe" dedi. Yani kendinden almadım ya bilgisayar ona bozuldu herhalde. Benim de sinirim bozuldu ama da neyse dedim şimdi kavgaya gerek yok. Ne kadar şakayla da olsa sıkıntın ne ki insan niye böyle bir şey der durduk yere, bir de markette diyor insanlar da var.

Neyse unutacağım artık.

Sen boş ver adamın Ryzen'dan bile haberi yoktur adam format atmayı bile zor öğrenmiştir bence kimseyi takma bende Monster'dan laptop aldığım için bana laptop aldığım için laptop ne ya git masaüstü al demişlerdi ama diyenler zaten belli.

Geri
Yukarı