Bilgisayarcıda Windows 10 kurulum ücreti nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hasaniso35

Decapat
Yer
stadyum
Merhabalar, bilgisayara Windows 10 kurmak istiyorum. Nasıl kurulduğunu bilmediğim için bilgisayarcıya kurdurmak istiyorum. Sizce Windows 10'u kaç TL'ye kurarlar?

Bilgisayarınız Freedos değilse YouTube üzerinden kendiniz bedava yapın bence.
USB belleğiniz yoksa diskinizden 8 GB ayırın oradan format atın.

Son düzenleme:
Korsan yükler büyük ihtimal, şehirden şehire, hatta bilgisayarcıdan bilgisayarcıya değişiyor. Genel olarak 20-60TL arasında diyebiliriz. Ancak o kadar parayı bilgisayarcıya vermek yerine, o paraya en az 8GB USB satın alıp kendiniz format atmanız daha mantıklı. Daha sonra 10TL gibi bir fiyatla OEM key alıp Windows'u orijinal etkinleştirebilirsiniz. Format atmayı bilmiyorsanız bir çok rehber mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar, bilgisayara Windows 10 kurmak istiyorum. Nasıl kurulduğunu bilmediğim için bilgisayarcıya kurdurmak istiyorum. Sizce Windows 10'u kaç TL'ye kurarlar?
İsterseniz uzaktan yardımcı olabilirim. Whatsapp üzerinden hem format atmayıda öğrenirsiniz.

Arayıp veya gidip sorarak öğrenebilirsiniz 50 TL civarlarında olcağını düşünüyorum fazla söylerse başka yere gidin çok kolay bir işlem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı