Bilgisayarda aniden ekran gidiyor fakat kasa kapanmıyor

Saytoo

Kilopat
Daha fazla  
PC sürekli gidiyordu. Gecen HDD'yi çıkartıp sildim, geri taktım. Bayağıdır gitmedi fakat Rust'a girdim çıktım. Oyun değiştirirken gene aynı sorun oldu. Sorunun kaynağını öğrenmek istiyorum. Ekran kartı mı, HDD mi, güç kaynağı mı? Bilenler yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD'nin yazmasında bir problem olabilir. HDD'yi çıkartıp sildiğinde bayağıdır gitmedi dediğine göre. Ekran kartı driver'ının sürümü son sürüm mü?
evet sitede bulunan son sürümü indirdim fakat valoranta girince daha yüksek bir sürüm olduğu gözüküyor fotoğraftaki gibi :)
Bu arada yeni ssd alıcam.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (27).png
    Ekran Görüntüsü (27).png
    4,6 KB · Görüntüleme: 28
evet sitede bulunan son sürümü indirdim fakat valoranta girince daha yüksek bir sürüm olduğu gözüküyor fotoğraftaki gibi :)
Bu arada yeni ssd alıcam.
Mevcut ekran kartı driver'ini DDU ( Display Driver Uninstaller Download version 18.0.3.5 ) ile kaldırıp, bilgisayarı yeniden başlatıp oyunun istediği Crimson ReLive 17.7.1 sürümünü indirip güncelleyip denedin mi?
Mevcut ekran kartı driver'ini DDU ( Display Driver Uninstaller Download version 18.0.3.5 ) ile kaldırıp, bilgisayarı yeniden başlatıp oyunun istediği Crimson ReLive 17.7.1 sürümünü indirip güncelleyip denedin mi?
Bunu yapmadan önce şu arkadaşın yaptığını dene:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda farklı oyun ama sen ona aldanma.

Son düzenleme:

Bunu yapmadan önce şu arkadaşın yaptığını dene:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda farklı oyun ama sen ona aldanma.
Reis ben sitedeki en son sürümü indirdim zaten oyun daha yüksek bir sürüm olduğunu söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı