Bilgisayarda ayarlara ve arama kısmına girilmiyor

tahyper

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarımda arama yerine tıkladığımda bir şey yazamıyorum ve ayarlara vs. girmek istediğimde ayarlar açılıyor ve direkt kapanıyor. Sonrasında daha da açılmıyor sebebi ne bilen var mı? Ayarlara giremediğimden format da atamıyorum.

Ayarlara giremediğimden format da atamıyorum.
Hocam öncelikle format ayarlardan atılmaz. Ayarlar bölümündeki araç cihazınızı sıfırlamaya yarar.

Bilgisayarımda arama yerine tıkladığımda bir şey yazamıyorum ve ayarlara vs. girmek istediğimde ayarlar açılıyor ve direkt kapanıyor.
Öncelikle DISM aracı ile hatalı sistem dosyalarınız var ise onarım gerçekleştirin. Hala düzelmedi ise güvenilir bir AV ile cihazınızı taratın. DISM aracı ile alakalı güzel bir makale: Link

Sonrasında daha da açılmıyor.
Ek olarak cihazınızda görev yöneticisi ve denetim merkezi çalışıyor mu?

Arkadaşlar, bilgisayarımda arama yerine tıkladığımda bir şey yazamıyorum ve ayarlara vs. girmek istediğimde ayarlar açılıyor ve direkt kapanıyor. Sonrasında daha da açılmıyor sebebi ne bilen var mı? Ayarlara giremediğimden format da atamıyorum.
Bence Kayıt defterinden arama kısmı ve ayarlar kısmı silindiği için böyle sorunlarla karşılaşıyorsunuz.
Denetim masasından format atmayı denediniz mi?

Bence kayıt defterinden arama kısmı ve ayarlar kısmı silindiği için böyle sorunlarla karşılaşıyorsunuz.

Denetim Masası'ndan format atmayı denediniz mi?

Denetim Masası'na giremiyorum.
Hocam öncelikle format ayarlardan atılmaz. Ayarlar bölümündeki araç cihazınızı sıfırlamaya yarar.

Öncelikle DISM aracı ile hatalı sistem dosyalarınız var ise onarım gerçekleştirin. Hala düzelmedi ise güvenilir bir av ile cihazınızı taratın. DISM aracı ile alakalı güzel bir makale: Link

Ek olarak cihazınızda görev yöneticisi ve denetim merkezi çalışıyor mu?

Görev yöneticisi çalışıyor.
Bilgisayarı kapatıp açmayı denedin mi?

Defalarca kez denedim ama olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı