Bilgisayarda Bluetooth Kulaklık Kullanmak

JimMoriarty

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Benim bilgisayarımın jak girişi bozulmuştu. Jak değiştirme konusunu araştırıp bir sonuç alamadığım için internetten USB ses kartı almıştım. Fakat çok kalitesiz sesten dolayı baş ağrısı yaptı. Konuma gelecek olursam jak girişini kullanamadığım için bluetooth kulaklık almaya karar verdim. Bütçem düşük olduğundan SN-BT120 MOBİL TELEFON UYUMLU BLUETOOTH KULAKİÇİ KULAKLIK & MİKROFON bu ürünü alacağım.

Fakat bazı sorularım var. Bluetooth kulaklıklar hakkında hiç bilgim yok. Bu kulaklığın özelliklerinde USB var diyor ve sanırım bunlar şarj olup öyle kullanılıyor. Fakat ben bilgisayar başında uzun süreli kullanım yapacağım için bu benim açımdan sorun olur diye düşünüyorum. Şimdi ben bu kulaklığı USB olarak kablolu bir şekilde kullanabilir miyim acaba? Ek olarak ise bana başka herhangi bir çözüm yolu önerebilirseniz de çok memnun kalırım. Laptobun jak girişini tamir ettirmeyi düşünmüyorum çünkü cihaz çok eski ve bir yıl içinde yenileceğim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı