Bilgisayarda Boş Vakit Geçirmemek İçin Yapılacak Aktivite Önerisi

technofan

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarda çok sık oyun oynuyorum ve bir süre sonra oyunlar sıkmaya başlıyor. Çok sıkılmadan bilgisayarda yapabileceğim bir aktivite önerir misiniz ? Az önce 3ds max diye bir program varmış fakat çok uzun ve zahmetli dediler karasız kaldım. Ve yapsam ne işe yarayacak bu 3 boyutlu tasarım yani nerede kullanabilirim veya satabilir miyim ?

Bilgisayarda çok sık oyun oynuyorum ve bir süre sonra oyunlar sıkmaya başlıyor. Çok sıkılmadan bilgisayarda yapabileceğim bir aktivite önerir misiniz ? Az önce 3ds max diye bir program varmış fakat çok uzun ve zahmetli dediler karasız kaldım. Ve yapsam ne işe yarayacak bu 3 boyutlu tasarım yani nerede kullanabilirim veya satabilir miyim ?
Eski oyunları oynayabilirsin. Canım sıkıldıgında Age Of Empires oynamak halen yaptığım birşeydir :)

Şahsen ben canım sıkıldığında Supernatural izliyorum.
12. sezonu merakla bekliyoruz, Sam'imiz de vuruldu bakalım bu sefer ölecek mi ? Dean onu kurtarmak için dünyaya nasıl bir bela salacak ?
Konuyu bilmemize rağmen, merakla bekleten dizi SUPERNATURAL ! :)

Programlama öğren diyeceğim de o biraz boş zaman aktivitesi olunca fazla boşlanıyor. Bu sefer daha sıkıcı hale geliyor. O yüzden hiç girişme o tarz işlere !
Anime yada yabancı dizi izle. Animeler ilgini çekebilir ve bir el oyun mu attın 20 dk izlersin rahatlarsın oyunun stresini atarsın, kafan dağılır. Yabancı diziler de ingilizceni geliştirir ve zaman geçirmek için 10 numara aktivite.
Bunlar dışında sosyal ağlarda video vs. izleyebilir, internette sörf yapabilirsin :)
Yabancı dizilere başlamak istersen birkaç öneri - Game of Thrones, Mr.Robot, The Walking Dead, Prison Break ...
Animelere başlamak istersen birkaç öneri - One Piece, Bleach, Sword Art Online ...

Sıkıldığına göre yeterince boş zamanın var demek. Biraz ebeveyn gibi konuşmuş olabilirim ama bence bilmiyorsan İngilizce çalışabilirsin. En azından faydana olur. Dil her yerde işine yarar.

Öncelikle Game of Thrones izliyorum zaten. 2. sezon bitti. İngilizce kısmına gelirsek bende çok istiyorum öğrenmek. Duolingo' ya bakıyordum ama o da bir süre sonra sıktı. Arkadaşlarla oyun oynamak konusu ise o kadar samimi olduğum çok arkadaşım yok. He birde biliyorsanız virüssüz film-dizi izleyebileceğim site söyler misiniz ? Hem Türkçe hem altyazılı olursa iyi olur. Yani hem İngilizce hem Türkçe altyazılı. Teşekkürler.

Öncelikle Game of Thrones izliyorum zaten. 2. sezon bitti. İngilizce kısmına gelirsek bende çok istiyorum öğrenmek. Duolingo' ya bakıyordum ama o da bir süre sonra sıktı. Arkadaşlarla oyun oynamak konusu ise o kadar samimi olduğum çok arkadaşım yok. He birde biliyorsanız virüssüz film-dizi izleyebileceğim site söyler misiniz ? Hem Türkçe hem altyazılı olursa iyi olur. Yani hem İngilizce hem Türkçe altyazılı. Teşekkürler.

Duolingo'dan sıkıldıysan sana Lingualeo'yu tavsiye edebilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı