Bilgisayarda FIFA 22 oynamak için kol tavsiyesi

ygt_bydrr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayarda FIFA 22 oynamak için kol yani gamepad arıyorum ama hangisinin uyup uymayacağını bilemedim. Aranızda kullanan ya da bilen varsa kol önerisinde bulunabilir mi? Kablolu veya kablosuz olması fark etmez, sorunsuzca bağlansın yeter. Fiyatı da 100-250 TL arasında olursa iyi olur, biraz da artabilir. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu bütçeye orjinal gamepad bulamazsınız maalesef. İnternetten replika olan DualShock 4 veya Xbox 360 gamepadlere bakmanızı öneririm. Ekstra olarak x360ce programına ihtiyacınız olacaktır muhtemelen.

Bu bütçeye orijinal gamepad bulamazsınız maalesef. İnternetten replika olan DualShock 4 veya Xbox 360 gamepadlere bakmanızı öneririm. Ekstra olarak X360CE programına ihtiyacınız olacaktır muhtemelen.

Orijinal alamayacağımı biliyorum ama bağlansın yeter benim için.

22 bitti artık. Oynasan da ne piyasa kaldı ne de kart. Boş oldu artık oyun maalesef.

E football dan iyidir en azından kanka.

Orijinal alamayacağımı biliyorum ama bağlansın yeter benim için.
O zaman herhangi bir gamepad işinizi görecektir. Yakınlarınızda elektronik aletler satan mağazalar varsa gidip bakabilirsiniz. Hissiyatı iyi olan uygun fiyatlı bir şey alın. Eğer bulamazsınız internet üzerinden dediğim gibi replika Dualshock 4 veya Xbox 360 gamepad i bulup alın.

O zaman herhangi bir gamepad işinizi görecektir. Yakınlarınızda elektronik aletler satan mağazalar varsa gidip bakabilirsiniz. Hissiyatı iyi olan uygun fiyatlı bir şey alın. Eğer bulamazsınız internet üzerinden dediğim gibi replika DualShock 4 veya Xbox 360 gamepad i bulup alın.

Herhangi bir gamepadi okumuyor sanırım FIFA 22 bende platoon USB kablolu vardı okumamıştı mesela ama mağazalar kısmında haklısınız oralara da bakmam lazım belki bilen öneren vardır bir ürünü diye buraya yazmıştım.

Herhangi bir gamepadi okumuyor sanırım FIFA 22 bende platoon USB kablolu vardı okumamıştı mesela ama mağazalar kısmında haklısınız oralara da bakmam lazım belki bilen öneren vardır bir ürünü diye buraya yazmıştım.
x360ce programını indirmeniz gerekiyor okuması için. Bu program sayesinde en ucuz Gamepad'i bile okutabilirsiniz.

Arkadaşım dediğimi alırsan D4 Windows programı ile bluetooth ile bağlarsın direk. Steam'den de kontorcülerden aktif ettiğiniz de otomatik Playstation'da ki gibi okuyor.

Arkadaşım dediğimi alırsan D4 Windows programı ile Bluetooth ile bağlarsın direk. Steam'den de kontorcülerden aktif ettiğiniz de otomatik PlayStation'daki gibi okuyor.

X360CE programını indirmeniz gerekiyor okuması için. Bu program sayesinde en ucuz Gamepad'i bile okutabilirsiniz.

Tamamdır ikinize de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı