Bilgisayarda geçirdiğim saat için program önerisi

Hudelfa55

Hectopat
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim, moderatörlerden özür dilerim.
Arkadaşlar, ben bilgisayarı her gün saat kaçta açtım, kaçta kapattım, hangi uygulamayı veya oyunu ne kadar süre kullandım, hatta mümkünse ne zaman açıp kapattım bunların hepsini gösteren bir program istiyorum ancak kendim hiç böyle bir program duymadım. Sizin bildiğiniz böyle bir program ya da buna benzer bir program var mıdır? Ama bunu günlük istemiyorum, mesela 2021 bittiğinde 1 yıl içinde hangi uygulama veya son 1 hafta son 24 saat gibi seçenekler olmalı. Varsa lütfen önerinizi istiyorum.

Buldum. WhatPulse.
Neleri yaptığını şu an pek hatırlamıyorum. İndirip bakabilirsin.

Saat kaçta açtığını, kapattığını söylediğini hatırlamıyorum ama neyi ne kadar kullandığını söylüyor. Açık olduğu süreyi mi yoksa fare ile seçili olduğu süreyi mi söylüyor onu bilmiyorum.
Tıklamaları ve tuş vuruşlarını da sayıyor. Ben aslında o özelliği için kullanıyordum.

Personal Activity monitör ve WhatPulse bunlara bakacağım. Görev yönetici ilk olarak doğru göstermiyor arkadaşlar. Kaldı ki sadece PC'nin açık olduğu saati gösteriyor, dediğim şeye çok uzak bir yöntem. Kaldı ki o bile yanlış

Eskiden Personal Activity Monitor isimli bir uygulama kullanıyordum, gayet de memnundum, tavsiye ederim.
Dediğiniz program ben çalışmaya başladığımda başlatabileceğim ve gün sonunda ayrı ayrı seanslar şeklinde kaç saat geçirdiğimi gösteriyor mu? (Herhangi bir uygulamada geçirdiğim süre değil ben masaya oturacağım bilgisayarda o süre akacak.) Ay sonunda her günde kaç saat çalışmışım bakabilmek için

Dediğiniz program ben çalışmaya başladığımda başlatabileceğim ve gün sonunda ayrı ayrı seanslar şeklinde kaç saat geçirdiğimi gösteriyor mu? (Herhangi bir uygulamada geçirdiğim süre değil ben masaya oturacağım bilgisayarda o süre akacak.) Ay sonunda her günde kaç saat çalışmışım bakabilmek için
Hocam telefondan açın kronometreyi takılın kafanıza göre. İşiniz ya da seansınız bittikçe de yazın bir kağıda. Uygun bir programı zamanında ben de aramıştım ama böyle bir çözüm bulmuştum kendimce.

Yeni konular

Geri
Yukarı