Bilgisayarda görüntü birbirine giriyor

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim bilgisayarım da görüntü birbirine giriyor. İlk başta driver dediler sildim yükledim olmadı. Sonra monitörümü dönüştürücü ile sistemde kullandığım olabileceğini düşündüm, monitör aldım, FreeSync vs. açtım ama yine de olmadı; birbirine giriyor, birbirine giriyordan kastım sanki MSAA kapalı oynuyormuşum gibi her yer pixel pixel, çok sinir bozucu bir şey. GTA 5'de t-shirt bile iz bırakıyor. Derdime derman bulursam sevinirim. Aylardır monitörden olduğunu düşündüm. Şimdi monitör alınca da tablo aynı şekilde. İtopya'ya götüreceğim ama bir şey yok deyip geri yollayacaklarına eminim. Ne yapacağım?

Video atabilir misiniz? Bana ekran kartından gibi geldi çünkü her şeyi denemişsiniz bir ekran kartı kalmış.
diğer taraflar programdan birbirine giriyorda örnek olarak silahın ucuna bakın görürsünüz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu direkt GPU ile alakalı bir şey olabilir. Servise göndermeyi düşünebilirsiniz eğer garantisi devam ediyor ise.
oyun oynayıp test etmezler ki bunlar bakarlar google de dolaşıp "aa tamam" der yollarlar.

Arkadaşlar merhaba, benim bilgisayarım da görüntü birbirine giriyor. İlk başta driver dediler sildim yükledim olmadı. Sonra monitörümü dönüştürücü ile sistemde kullandığım olabileceğini düşündüm, monitör aldım, FreeSync vs. açtım ama yine de olmadı; birbirine giriyor, birbirine giriyordan kastım sanki MSAA kapalı oynuyormuşum gibi her yer pixel pixel, çok sinir bozucu bir şey. GTA 5'de t-shirt bile iz bırakıyor. Derdime derman bulursam sevinirim. Aylardır monitörden olduğunu düşündüm. Şimdi monitör alınca da tablo aynı şekilde. İtopya'ya götüreceğim ama bir şey yok deyip geri yollayacaklarına eminim. Ne yapacağım?
Kullandığınız kabloda sıkıntı olabilir mi?
Hangi bağlantı türünü kullanıyorsunuz?
Eğer VGA ise kabloda yalıtım malzemesi yoksa görüntü bozulabilir.

Kullandığınız kabloda sıkıntı olabilir mi?
Hangi bağlantı türünü kullanıyorsunuz?
Eğer VGA ise kabloda yalıtım malzemesi yoksa görüntü bozulabilir.
yeni monitör aldım yazıda yazdığı gibi, displayport kullanıyorum.
konu güncel!
Hocam bu direkt GPU ile alakalı bir şey olabilir. Servise göndermeyi düşünebilirsiniz eğer garantisi devam ediyor ise.
garanti devam ediyor ama detaylı kontrol yaparlar mı ???

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı