Bilgisayarda görüntü gidip geliyor

Abdullah64

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar çalışıyor, görüntü gidip geliyor, sonra yeşil ekranda kalıyor. HDMI kablosunu çıkarıp takınca düzeliyor, sonra yeniden tekrarlıyor. Yine HDMI kablosunu çıkarıp takıyorum, düzeliyor. Sorun acaba nerede olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Var da dememiş. Öncelikle işlemcisini öğrenmeyi isteyebilirdi. Hem normalde cevap yazmazdım da bu arkadaş dün trol konu açıp insanlarını bir sürü zamanını çaldı gereksiz sorularla. Bu yüzden tersliyorum. Forum daha iyi bir yer olsun diye çabalıyoruz, bu arkadaşlar yüzünden saatlerimiz çöpe gidiyor.

İlk olarak arkadaşlarında bir seçme yeteneği var demek ki istemişlerde konuya mesaj yazmışlar. İkinci olarak da burada suç konuyu açan kişide sistemini belirtmemiş. Son olarak da "Hatasız kul olmaz."

Mesela bana laf atmak yerine konu sahibine sorabilirdin?
Sormaya gerek duymadım çünkü sen çözüm olarak onu sundun. Ben farklı yöntemlerle çözmesini söyledim. Benim yöntemlerim için işlemcisini öğrenmeme lüzum yok.
Ekleme:
"Konu sahibine sorabilirdin" cümlesi bir soru değildir.
İlk olarak arkadaşlarında bir seçme yeteneği var demek ki istemişlerde konuya mesaj yazmışlar. İkinci olarak da burada suç konuyu açan kişide sistemini belirtmemiş. Son olarak da "Hatasız kul olmaz."
Konuya ben trol diye araya girmeseydim bilmiyorlardı trol yaptığını. O insanların vaktini çaldı onlar isteyerek vermediler vakitlerini.
Konuyu açan kişinin sorununun çözülmesi için sistemine ihtiyacımız yok.
Son olarak hatasını belirttim kendisine dün yaptığına çok kızmış olmama rağmen ağır konuşmadım. Bana karşı kaba konuşan kendisi. Hatasını kabul etsin ki cevap yazmak zorunda kalmayalım.

Son düzenleme:
Sormaya gerek duymadım çünkü sen çözüm olarak onu sundun. Ben farklı yöntemlerle çözmesini söyledim. Benim yöntemlerim için işlemcisini öğrenmeme lüzum yok.
Ekleme:
"Konu sahibine sorabilirdin" cümlesi bir soru değildir.

Konuya ben trol diye araya girmeseydim bilmiyorlardı trol yaptığını. O insanların vaktini çaldı onlar isteyerek vermediler vakitlerini.
Konuyu açan kişinin sorununun çözülmesi için sistemine ihtiyacımız yok.
Son olarak hatasını belirttim kendisine dün yaptığına çok kızmış olmama rağmen ağır konuşmadım. Bana karşı kaba konuşan kendisi. Hatasını kabul etsin ki cevap yazmak zorunda kalmayalım.

Ne demek sisteme ihtiyacımız yok?
Sistemi bilmesen adama nasıl yardım etcen belki sorun GPU da değil RAM dedir nereden biliyon?
Ayrıca kaba konuşan ilk sensin ilk sen bana laf attın bende devam ettirdim artık cevap vermeye kes

Ne demek sisteme ihtiyacımız yok?
Sistemi bilmesen adama nasıl yardım etcen belki sorun GPU da değil RAM dedir nereden biliyon?
Ayrıca kaba konuşan ilk sensin ilk sen bana laf attın bende devam ettirdim artık cevap vermeye kes
Evet sisteme ihtiyacımız yok. Bu ya GPU ya monitör ya da kabloyla ilgili bir sorun ve GPU'dan GPU'ya değişecek bir sorun olmadığı için markasına ya da modeline ihtiyacımız yok.
Ben seninle kaba konuşmadım insanca yazdım insanca cevap bekledim. Eğer cevap almak istemiyorsan yazmayı bırakabilirsin çünkü ben haklıyım ve hakkımı sonuna kadar savunacağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı