Bilgisayarda Gran Turismo benzeri oyun önerisi

Daha fazla  
Gerçek hayatta yapılan GT serisi yarışlar çok hoşuma gidiyor ve ona en yakın oyun da sadece PlayStation'da olan Gran Turismo serisi. PC'de Gran Turismo serisine benzer hangi oyunlar var? Önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten istek listemde bulunan bir ürün aylardır ve sıkça 67tl oluyor ama hiçbir seferinde emin olamıyorum o fiyata değer mi diye, sizce 67tl'ye değer mi? 67tl'den aşağı bir indirim olur mu?
Daha düşmez bence çünkü eskiden fiyatı 40 liraydı ve ben o zaman almıştım kenarda dursun diye çünkü o zaman içerikler arttıkça fiyat da artacak demişlerdi. Ki zaten öyle de oluyor. Yani fiyat daha düşmez ama artabilir.

Project Cars 2 olabilir onun dışında Assetto Corsa'ya Gran Turismo pistlerini indirip oynayabilirsiniz veya PCSX2 emülatörüyle Gran Turismo 4 oynayabilirsiniz.

Daha düşmez bence çünkü eskiden fiyatı 40 liraydı ve ben o zaman almıştım kenarda dursun diye çünkü o zaman içerikler arttıkça fiyat da artacak demişlerdi. Ki zaten öyle de oluyor. Yani fiyat daha düşmez ama artabilir.
o zaman indirime girince alıp şans vereyim teşekkürler
Project Cars 2 olabilir onun dışında Assetto Corsa'ya Gran Turismo pistlerini indirip oynayabilirsiniz veya PCSX2 emülatörüyle Gran Turismo 4 oynayabilirsiniz.
öneri için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı