Bilgisayarda herhangi bir şey açıp Alt Tab atınca siyah ekran oluyor

HayriYzgn

Hectopat
Daha fazla  
Bunu son 2-3 gündür görüyorum. Monitör siyah ekran oluyor. Kilitlenme olmamakta ancak ekran siyah olup geri geliyor bazen gelmiyor. Alt Tab atınca düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu son 2-3 gündür görüyorum. Monitör siyah ekran oluyor. Kilitlenme olmamakta ancak ekran siyah olup geri geliyor bazen gelmiyor. Alt Tab atınca düzeliyor.

Explorer.exe büyük ihtimalle Windows gezgini ile beraber kapanıyor veya yanıt vermiyor

Ne yapmalıyım biraz panik bir insanım Malware ve Kaspersky'den virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı.

Yanıt vermiyor olabilir RAM dolunca veya işlemciye çok fazla yük binince de oluyor benim başıma da aynı olaydan geldi.

Görev yöneticisinde işlemler kısmının ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Bunlar yeterli
1656520469575.png
1656520455022.png
1656520439454.png
mi?
1656520427535.png

Arayüz temizlemesi yapmalısın yani gereksiz olan dosyaları bilgisayarımdan silmelisin bir de bilgisayar açılırken uygulamaların hepsini başlatıyor ya onları da kapatmalisin işlemciyi yoruyorsun anlaşılan.

Kaspersky'de bir tane risk verdi ona bakıyorum gereksizleri nasıl sileceğim tempden mi?

Kaspersky'de bir tane risk verdi ona bakıyorum gereksizleri nasıl sileceğim tempden mi?
Evet temp yaz calistira sil bide %temp% yapıp sil sonra bilgisayarıma tıkla orda diske sol tık yap özellikler de orada silme butonu var ordan da sil. Görev yöneticisinden de uygulamaları pcyi açar açmaz başlatmasın diye kapat tamam mi

Yeni konular

Geri
Yukarı