Bilgisayarda hiçbir şeye tıklanmıyor

Mustafa Dağatar

Hectopat
Oyun oynuyordum. Alt+Tab yaptım. Hiçbir şeye tıklayamıyorum ama oyunu oynayabiliyordum. Oyunu kapattım video izliyordum. Google dışında hiçbir şeye tıklayamıyordum. PC'yi yeniden başlattım. Sadece masaüstündeki klasörler açılıyor. Açıldıklarında içlerinde ki program vb. şeylere tıklayamıyorum. Görev çubuğundaki uygulamalara falan tıklayamıyorum. Ama tekrar PC'yi yeniden başlattığımda sorun yoktu. Sonra bir daha yeniden başlattım aynı sorun gene oldu. Düşündüm hard diskim bozuktu o yüzden mi oluyor diye çıkardım ama halen sorun devam ediyordu. PC'ye format atmayı düşünüyordum. Bunun bahanesiyle atayım. Format atma ekranında da aynı sorun oluyor ve atamıyorum. Çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zararlı program indirmediğinden emin misin? Ben virüs yediğimde Görev Yöneticisi'ni komple kapatmışlardı ki virüsü kapatmayayım. Eğer bir şey indirmediysen bir göster bilgisayarı hard diskinde de halihazırda sorun varmış zaten ondan bir şey çıkmazsa format atarsın.

Zararlı program indirmediğinden emin misin? Ben virüs yediğimde Görev Yöneticisi'ni komple kapatmışlardı ki virüsü kapatmayayım. Eğer bir şey indirmediysen bir göster bilgisayarı hard diskinde de halihazırda sorun varmış zaten ondan bir şey çıkmazsa format atarsın.
Zararlı bi program indirmedim. Zaten crack ugulama oyun falan kullannmıyorum .Hard diskim bozuktu çıkardım bilgisayrdann format atma esnasındada tıklayamıyorum atamıyorum.

Zararlı bir program indirmedim. Zaten crack ugulama oyun falan kullannmıyorum. Hard diskim bozuktu çıkardım bilgisayrdann format atma esnasındada tıklayamıyorum atamıyorum.

Hard disk ile format atmayı denedin mi? Tam olarak bilmiyorum ama bilgisayar açılırken birkaç tuşa basıp halledebiliyorsun.

Geri
Yukarı