Bilgisayarda KMS olduğu nasıl anlaşılır?

RetroTape

Decapat
Merhaba, ben bir Windows kullanıcısıyım ve bir keresinde CMD'ye kod yazarak Windows'u etkileştirdim ama sonra içime sinmedi ve sistem geri yüklemeden geri döndürdüm ama yine de içime sinmedi. Acaba bilgisayarımda KMS veya KMSpico var mıdır? Varsa nasıl anlarım ve nasıl kaldırırım?

CMD yoluyla etkinleştirdiysen KMSpico programını kullanmadıysan bile o sunucuya bağlanmış oluyorsun.

Arama çubuğuna CMD yaz ve yönetici olarak çalıştır sonra bu kodu gir:

slmgr /xpr.

Eğer şu tarihte bitecek tarzı bir yazı çıkıyorsa korsan etkinleştirilmiştir, temiz kurulum yapabilirsiniz.

KMSpico bir program onu indirip etkinleştiriyorsun. CMD yönetici olarak çalıştır ve slmgr /xpr yaz çıkan sonucu at.

CMD yoluyla etkinleştirdiysen KMSpico programını kullanmadıysan bile o sunucuya bağlanmış oluyorsun.

Arama çubuğuna CMD yaz ve yönetici olarak çalıştır sonra bu kodu gir:

Slmgr /xpr.

Eğer şu tarihte bitecek tarzı bir yazı çıkıyorsa korsan etkinleştirilmiştir, temiz kurulum yapabilirsiniz.

KMSpico bir program onu indirip etkinleştiriyorsun. CMD yönetici olarak çalıştır ve slmgr /xpr yaz çıkan sonucu at.

Bu şekilde bir sıkıntı var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,8 KB · Görüntüleme: 843
Sıkıntı yok. Deneme sürümündesiniz. 30 gün içerisinde Windows'u etkinleştir yazısını göreceksiniz. O kadar. Herhangi bir (KMS) yazılım yok.

Geri
Yukarı