Bilgisayarda ne yapabilirim?

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Bu sabah telefonumu zemine düşürdüm ekranı gitti çalışmıyor ve aşırı sıkılıyorum. Elimde bilgisayar kaldı tek ve ne yapacağımı bilmiyorum. Bilgisayarda ne gibi şeyler yapabilirim? Böyle eğlenceli siteler ya da oyunlar varsa önerilere açığım. Dizi veya film izlemek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sitenin amacı, gereksiz şeyleri pahalı almaktan geçiyor. Ama fazla eğleneceğini sanmam nasıl olsa aynı şeyleri 3 kat daha pahalıya alıyoruz.

Twitch, Youtube gibi platformlarda takılabilirsin. Merakın varsa montaj yapmayı öğrenebilirsin. Bilgisayara pek ilgin olmadığına göre sistem özelliklerinin düşük olduğunu varsayıyorum. İlgin varsa Undertale, Terraria gibi küçük boyutlu ama güzel zaman geçirtecek oyunlara bakabilirsin.

Bu sabah telefonumu zemine düşürdüm ekranı gitti çalışmıyor ve aşırı sıkılıyorum. Elimde bilgisayar kaldı tek ve ne yapacağımı bilmiyorum. Bilgisayarda ne gibi şeyler yapabilirim? Böyle eğlenceli siteler ya da oyunlar varsa önerilere açığım. Dizi veya film izlemek istemiyorum.

CS durağından 1.6 indir keyfine bak hala çok fazla oyuncusu var.

Netflix'den dizi izleyebilirsin. Twitch, Youtube gibi platformlarda takılabilirsin. Merakın varsa montaj yapmayı öğrenebilirsin. Bilgisayara pek ilgin olmadığına göre sistem özelliklerinin düşük olduğunu varsayıyorum.
Dizi veya film izlemek istemiyorum. demiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı