Bilgisayarda virüs olup olmadığı nasıl anlaşılır?

WhyMeBro

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Windows Defender ile tarama yaptığım zaman herhangi bir virüs olmadığını söylüyor. Ama gene de ben tam emin olmak istiyorum. Anti virüs için para veremem maalesef. Kaspersky-Free versiyonunu indirmeyi denedim ama olmadı çünkü işletim sistemi yüzündenmiş. Başka anti virüs önerisi olan var mıdır? Ayrıca sizce bilgisayarımda virüs var mı?
Görev yöneticisinde anormallik yok ve farklı garip bir reklam da görmüyorum ama gene de emin olmak istiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Merhabalar. Windows Defender ile tarama yaptığım zaman herhangi bir virüs olmadığını söylüyor. Ama gene de ben tam emin olmak istiyorum. Anti virüs için para veremem maalesef. Kaspersky-Free versiyonunu indirmeyi denedim ama olmadı çünkü işletim sistemi yüzündenmiş. Başka anti virüs önerisi olan var mıdır? Ayrıca sizce bilgisayarımda virüs var mı?
Görev yöneticisinde anormallik yok ve farklı garip bir reklam da görmüyorum ama gene de emin olmak istiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Windows Defender iş görür yalan vermez ama yine de görev yöneticisinden şüphelendiğin programların dosya konumunu açıp bakabilirsin önerebileceğim bildiğim bir program yok maalesef. Görev yöneticisinden başlangıçdan Windows Defender'i aç iş görür direk müdahale eder.

Windows defander ile tarama yapabilirsiniz Windows Defander'a güvenmiyorsanız Malwarebytes virüs prorgramını tavsiye ederim.

Hocam Defender virüsü algılıyamıyabiliyor bir keresinde reklam virüsü bulaşmıştı Defender hiçbir şekilde virüsü algılamamıştı Kaspersky indirmiştim indirir indirmez silmişti virüsü.

Yeni konular

Geri
Yukarı