Bilgisayardaki Virüs Silinmiyor

leMonsTer

Hectopat
Daha fazla  
Ben neden olduğunu bilmediğim şekilde bilgisayarıma virüs bulaştırdım. Google kapalıyken bile reklam sayfası çıkıyor.
"ADW cleaner"ı duydum. Ancak herhangi bir tarayıcıda "ADW cleaner" araması yaptığımda tarayıcı kapanıyor. Her tarayıcıda böyle. Link girsem bile linkin içinde programın ismi olduğu için yine aynı şey oluyor. Başka bir bilgisayardan aktardım. Bu sefer program açılır açılmaz kapandı. Güvenli modda açtım taradı ve 1 virüs buldu. Ben de temizledim.
Sonra kontrol ettim her şey düzelmişti. Gece 2'de yapmıştım bunu. Sonra yattım ve sabah kalktığımda virüs aynı şekilde duruyordu. Bu virüsü nasıl temizleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Chamelon ile bu işlemi yapın. Sistemde arkaplanda zararlı çalışmakta ve güvenlik yazılımlarının isim ve bağlantılarını engellemekte. Malwarebytes Chameleon İndirme işlemini başka PC üzerinden de yapabilirsiniz. Dosya isimleri farklı olduğundan uygulama çalışacaktır.

Bu da olmazsa Rescue Disk ile tarama yapın.
[Rehber] Kaspersky Rescue 2018

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı