Bilgisayardan artık zevk alamıyorum

Josepstalin

Decapat
Daha fazla  
Beyler bakın ben dersle alakası olmayan kafasını bilgisayardan kaldırmayan 7/24 LoL vs oynayan birisiydim ama 1 haftadır bilgisayarı açıyorum ama her şey bunaltıcı geliyor resmen. İçimde karabulutlar oluşuyor. YouTube'ya da oyuna giresim gelmiyor. Arada bir vakit geçsin diye video editliyorum ve YouTube mizah amaçlı videolar atıyorum ama pek işe yaramıyor nedense. Biri bana soylesin, ne oldu bana? Siz de aynı durumda mısınız? 🥲

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da öyle olduğu vakitler oluyor. Arkadaşınız varsa eğer birlikte takılmanızı öneririm. Arkadaşım olduğu zaman ben genelde mutlu oluyorum. Onun dışında rahatlatıcı oyunlara yönelebilirsiniz. Mesela ben çok sıkıldığım zamanlarda Stardew Valley oynuyorum.

Zevk alma hocam nolacak hayattan zevk almıyorum desen okey de bilgisayardan zevk almamanın zararı yok. Başka aktivitelere yönel bir sürelik. Bulmaca çözmektir kitap okumaktır şudur budur.

Bana da öyle olduğu vakitler oluyor. Arkadaşınız varsa eğer birlikte takılmanızı öneririm. Arkadaşım olduğu zaman ben genelde mutlu oluyorum. Onun dışında rahatlatıcı oyunlara yönelebilirsiniz. Mesela ben çok sıkıldığım zamanlarda Stardew Valley oynuyorum.

Katılıyorum. Başka oyunlara yönelebilirsiniz veya bilgisayara kısa bir ara verip düzenli şekilde bilgisayar kullanırsanız bir sorun yaşamazsınız.

32 yasinda oldugunuzdan normal gibi biraz 🙃
32 ?
Zevk alma hocam nolacak hayattan zevk almıyorum desen okey de bilgisayardan zevk almamanın zararı yok. Başka aktivitelere yönel bir sürelik. Bulmaca çözmektir kitap okumaktır şudur budur.

Kanka hayatta zevk alabilicegim bir şeyyim yok ama bir de oyle düşün yani bu sıralar oyle birşeyde var

Dosya Ekleri

• josep.PNG
    josep.PNG
    77,1 KB · Görüntüleme: 73

Yeni konular

Geri
Yukarı