Bilgisayardan bildirim sesi gelmesi

berkantteam

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bilgisayardan sürekli farklı bir ses geliyor bildirim sesi gibi ama değil eski atari oyunlarında Level atladığınızda çıkan ses gibi bir ses çıkıyor. Kulaklıkla alakalı olduğunu düşünüyorum. Benzer şikayeti Gamepower kulaklık kullanan bir iki kişide daha gördüm. Sırf bunun için dün format attım ama format atarken bile bu ses çıkıyordu formatta hiçbir program açık olmadığı halde sizce nedeni ne olabilir?
Ve çan sesine hafiften benzeyen bir ses geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklıkla alakalı olduğunu düşünüyorsanız farklı bir sisteme takıp deneyin. Bakalım orada da aynı sorun devam edecek mi?

Hocam sana gelen sesi atayım, ben anlayamadım windowsdanda geliyor olabilir.
Kulaklıkla alakalı olduğunu düşünüyorsanız farklı bir sisteme takıp deneyin. Bakalım orada da aynı sorun devam edecek mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3:18 dakikadaki ses daha önce duydunuzmu.
Şimdi bu soruyu 2'ye ayırmak lazım kulaklıktan mı geliyor kasadan mı?

Ben tam bilmiyorumda böyle bir ses kulaklıktan gelebilir mi sence? Bir de ben format atarken bu ses format ekranında bile çalıyordu sence neden kaynaklıdır.

Ben de ilk defa dün duydum ama Technopat sosyal açıktı. Benzer ses Linux'da da çalıyor.

Hocam sana gelen sesi atayım, ben anlayamadım Windows`dan da geliyor olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3:18 dakikadaki ses daha önce duydunuz mu?

Ben tam bilmiyorumda böyle bir ses kulaklıktan gelebilir mi sence? Bir de ben format atarken bu ses format ekranında bile çalıyordu sence neden kaynaklıdır.
Ses bana çok tanıdık geliyor fakat çıkaramadım, duyduğuma eminim ama. Bütün Windows 10 seslerini dinledim az önce, buna benzer bir ses göremedim fakat ben de duydum bu sesi.

Emin değilim. Belki güncelleme filan olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı