Bilgisayardan çok fazla ses geliyor

Ates2145

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi PC'den çok fazla ses geliyor bunun için ne yapabilirim? Aklıma WD40 geldi ama ne kadar etkili olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi PC'den çok fazla ses geliyor bunun için ne yapabilirim? Aklıma WD40 geldi ama ne kadar etkili olur?

WD40 bildiğim kadarıyla arabalarda ve bisikletlerde zincirlere sıkılıyor. WD40 yerine hava tutabilirsiniz. Kasanızın için tozlanmış olabilir. WD40 geri dönüşü olmayan zararlar açabilir.

Ne gibi bir ses yani.
Şöyleki bir Boeing 747 uçağın 4 motorundan çıkan sese eşdeğer 🤣
Kasanın içini daha geçen temizledim ama fanlara dokunmadım
WD40 bildiğim kadarıyla arabalarda ve bisikletlerde zincirlere sıkılıyor. WD40 yerine hava tutabilirsiniz. Kasanızın için tozlanmış olabilir. WD40 geri dönüşü olmayan zararlar açabilir.
Temizlesem ses giderim ve birçok videoda vd40 kullanılıyor
Temizlesem ses giderim ve birçok videoda vd40 kullanılıyor

Şöyleki bir Boeing 747 uçağın 4 motorundan çıkan sese eşdeğer 🤣

Temizlesem ses giderim ve birçok videoda VD40 kullanılıyor

Temizlesem ses giderim ve birçok videoda VD40 kullanılıyor

Keşke fanlarını WD-40 ile temizlersem sorun olur mu diye belirtseydin. Ben WD40'ı kasanın içine sıkacağını düşünerek yazdım.

Keşke fanlarını WD-40 ile temizlersem sorun olur mu diye belirtseydin. Ben WD40'ı kasanın içine sıkacağını düşünerek yazdım.

Eksik yazmışım orayı kasanın içine sokarsan kısa devre yapabilir onu biliyorum fanlarını içine sıksam bir şey olur mu?

Geri
Yukarı