Bilgisayardan fotoğraf çekilince belli olmuyor

RosTR4L

Femtopat
Bazen böyle laptopta bir fotoğraf görüp hızlıca arkadaşıma atmak istiyorum ama çektiğim resimde belli olmuyor bile. Onu nasıl engellerim? Dosyayı telefonuma atmayla falan uğraşmak istemiyorum ya da birine herhangi bir sebeple bilgisayardaki oyun film sahnesini atarken öyle oluyor. Nasıl onlar olmaz?

Tam anlamadım ama ekran görüntüsü alıp arkadaşına atabilirsin.
Klavyeden prtsc tuşuna basıp ekran görüntüsü alıp daha sonra CTRL + v tuşuna basıp atabilirsin.
Aldığın ekran görüntüsünü paintden kırpıp düzenleyebilirsin.
Bilgisayardan WhatsApp bağlanıp atabilirsin telefonla uğraşmazsın.
Edge'in web yakalama özelliği var oradan da yaparsın.

Bazen böyle laptopta bir fotoğraf görüp hızlıca arkadaşıma atmak istiyorum ama çektiğim resimde belli olmuyor bile. Onu nasıl engellerim? Dosyayı telefonuma atmayla falan uğraşmak istemiyorum ya da birine herhangi bir sebeple bilgisayardaki oyun film sahnesini atarken öyle oluyor. Nasıl onlar olmaz?
Ben PC'den telefona ya da tam tersine görüntü aktaracağım zaman Telegram kullanıyorum. "Kayıtlı Mesajlar" diye bir özellik var. Onu kullanıyorum.

Bende Yandex disk kullanıyorum telden çektiklerim buluta gidiyoe oradan PC'ye yda PC'de buluta atıyorum sonra telden bakıyorum.
Bende tam anlamadım soruyu cevaplara göre bende kendi önerimi yazdım. :)

Heleki GB bolsa dadından yenmiyor vallahi :) Yandex sağ olsun 200GB hediye vermişti bana birkaç yıl önce o zamandan beri bunu kullanıyorum 234 GB alan var iki telefonda oraya otomatik yüklüyor resimleri oradan PC'ye yedekliyoeum çok kolaylık oluyor vallahi.
Yandex'in fotoğrafları otomatik olarak yüklemesi var sınırsız alan veriyor. Ben onu kullanıyorum. Gerçekten de işime yarıyor. Sadece klasörleme yapmaya izin vermiyor sınırsız alanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı