Bilgisayardan Instagram'a hikaye nasıl paylaşılır?

Trolen

Hectopat
Daha fazla  
Telefon kullanamıyorum bir süredir bu yüzden hikayeleri vs. bilgisayardan paylaşmak istiyorum, emülatörden fotoğraf paylaşıp müzik eklediğim zaman fotoğraf ters dönüyor. Düzgün paylaşabileceğim platform ya da bunun çözümü vs. var mı?

Telefon kullanamıyorum bir süredir bu yüzden hikayeleri vs. bilgisayardan paylaşmak istiyorum, emülatörden fotoğraf paylaşıp müzik eklediğim zaman fotoğraf ters dönüyor. Düzgün paylaşabileceğim platform ya da bunun çözümü vs. var mı?

Web üzerinden paylaşmanın yolu olsa da çözünürlük vs. açısından berbat oluyor. Pek kaliteli bir yöntemi yok açıkçası ancak Instagram'a gelip Chrome'u sol tık> incele kısmından mobil moda alıp sayfayı yeniledikten sonra kamera sembolünden atabilirsiniz. Söylediğim gibi pek istediğiniz gibi kaliteli bir sonuç vermiyor maalesef.

Windows wsa(Windows subsystem for Android) diye bir yazılım var. Android uygulamalarını açmanıza olanak sağlıyor. Lakin sadece USA'de ve beta gibi bir program kapsamında yanlış bilmiyorsam.

Ya da çılgınca bir şey yapıp USB'nize Android tabanlı bir Linux dağıtımı kurup hikaye paylaşacağınız zaman ona girerek paylaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı