Çözüldü Bilgisayardan iPhone 13'e kolay yoldan nasıl resim gönderilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Live photo kapatmak için kamera açık iken yukarıdaki flash in sağındaki simgeye basarak kapatabilirsin ondan sonra çekme tuşuna basılı tuttuğunda istediğin kadar arka arkaya fotoğraf çekecektir.

Eki Görüntüle 1402475

Bilgisayardan telefonuma kolay yoldan nasıl resim gönderebilirim? iTunes kullanarak gönderdiğimizde çok zorlu oluyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Live photo özelliğini kapatabildim ancak deklanşör tuşuna basılı tuttuğumda video çekmeye başlıyor. Bir de bilgisayardan telefonuma kolay yoldan nasıl resim gönderebilirim? iTunes kullanarak gönderdiğimizde çok zorlu oluyorda.

Ben çıktığı günden beri Android telefon da kullansam IPhone'da kullansam fotoğraflar için Google photos kullanıyorum, hem fotoğraflar sürekli yedekleniyor ve telefonda yer kaplamıyor hem de nereden ihtiyacım olursa olsun şak diye açabiliyorum ya da telefonu kaybettim üzülmeme gerek yok her şey orada. ICloud'u bana verimli gelmiyor ve marka değiştirmek istesem bir işe yaramıyor.

Geri
Yukarı