Bilgisayardan ses gelmesi

DoğukanSahil

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Genetik Mühendisi
Bilgisayardaki bütün fanları söktüm, sabit diskleri çıkarttım yine geliyor bu ses. Anlamıyorum başka nereden gelebilir neyde sorun olabilir. Her yeri araştırdım bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses ya fanlardan gelir ya da HDD'den ama bunları sokünce ses çıkaracak parça kalmıyor. Eğer sökmediysenz güç kaynağının fanı olabilir diye düşünüyorum.

Onunda fanını geçici olarak söktüm ses hala gelmeye devam ediyor?
ve işleme sesi geliyor resmen "cızzz cızzz " aralıklı şekilde :hasta::kızgın:
Düzenleme : işlemci altından geldiği tespit edildi.Sorun çözülemedi.
Geceleri bu ses yüzünden artık uyuyamıyorum.Ne olur yardım edin sizi de yormak istemem ama; @Ali Güngör
Düzenleme 2: MSİ programlarından Gaming mode geçince ses sürekli, sessiz mode geçince ses kesik kesik sadece programlar açıkken ses geliyor?
PSU 500 watt acaba o mu yetersiz?

Son düzenleme:
Ses hala PSU dan geliyor olabilir. Direk PSU fanına ya da diğer fanlara sorun yüklemeyin. HDD yazarken gelen ses olabilir.

HDD kullanmıyorum sadece SSD kullanıyorum.Kaynağı buldum direk CPU altından geliyor neden olabilir bu?
@1Game1Gamer soğutucu sökünce bile ses direk altından geliyor

Güncellendi.

İşlemci çıkarıldı macun yenilendi bacaklarda sorun yok.
Format atıldı.
Sorun devam ediyor.

Anakartınızdan geliyor olabilir cizirti. Anakartinizin garantisi varsa garantiye gönderin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı