Bilgisayardan ses gelmiyor

Yer
Samsun / İlkadım
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 1200 3.1Ghz (3.7Ghz Oc) Processor - Asus Tuf B450 Plus Gaming Motherboard - Gskill Sniper-x 8GB 3000MHZ (3200Mhz OC) Single Channel Ram - Evga SC ACX 2.0 GTX 970 4GB Graphic card - Samsung 970 Evo Plus 250GB M2 SSD - Adata SU650 128GB Sata 3 2"5 İnch SSD - AeroCool Cylon 500w 80 Plus Bronze PSU - 2006 Asus Old (Sleeper) Chassis / Samsung SyncMaster 923NW 75HZ 5MS First Display / LG Flatron L1719S 75HZ 5MS Second Display / Windows 10
Meslek
Öğrenci
Selamünaleyküm. Birkaç gün önce bilgisayarın hoparlörlerden gelen sesi kesilerek geliyordu, bugün tamamen gitti farklı bir hoparlör ile de denedik olmadı. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

İşletim Sistemi Windows 7 Home Premium

Muhtemelen ses kartınızda bir problem var. Tamirciye götürürseniz kesin çözüme ulaşırsınız.
Teşekkür ederim. Bir götürelim bakalım ne çıkacak

Son durum nedir?
Hocam sizinle konuştuktan sonra bir imkan çıktı PC yi değiştirdim. Onu da kaldırırken format attım temiz Dursun diye garip bir şekilde format sonrası düzeldi. Yardımların için sana teşekkür ederim. Selametle

Hocam sizinle konuştuktan sonra bir imkan çıktı PC yi değiştirdim. Onu da kaldırırken format attım temiz Dursun diye garip bir şekilde format sonrası düzeldi. Yardımların için sana teşekkür ederim. Selametle
Muhtemelen ses sürücüsü ile alakalıydı.

Muhtemelen ses sürücüsü ile alakalıydı.
Kesinlikle yanlış hatırlamıyor isem bilgisayarda o sorunu yaşamadan önce kurulum yaparken 1-2 tane hata almıştım. Çokta önemsememiştim dediğiniz gibi büyük ihtimalle

Kesinlikle yanlış hatırlamıyor isem bilgisayarda o sorunu yaşamadan önce kurulum yaparken 1-2 tane hata almıştım. Çokta önemsememiştim dediğiniz gibi büyük ihtimalle
Yanlış bilmiyorsam bazı ekran kartı driverları içinde ses kartı güncellemeside var. Belki ondan kaynaklı olabilir. Sorun çözülmüşse sorun yok.

Geri
Yukarı