Bilgisayardan sıklıkla ses geliyor

emreyesilyurt

Hectopat
Laptop bilgisayar kullanıyorum. Bazen laptopun numerik tuşlarının bulunduğu bölümden zzz veya nasıl tabir edeceğim zıııt diye ses geliyor. Acaba nedendir? Sanki yazma sesi gibi ses geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam CD-ROM'da HDD de o tarafta. Eğer içinde CD var ise CD dendir, yoksa (bence muhtemel hatta kesin sebep) HDD dendir. SSD'ye geçerek sesten kesin olarak kurtulabilirsiniz :). Birde isterseniz hard disk sentiel gibi bir uygulamadan hdd nin sağlığını kontrol edin...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam CD-ROM'da HDD de o tarafta. Eğer içinde CD var ise CD dendir, yoksa (bence muhtemel hatta kesin sebep) HDD dendir. SSD'ye geçerek sesten kesin olarak kurtulabilirsiniz :). Birde isterseniz hard disk sentiel gibi bir uygulamadan hdd nin sağlığını kontrol edin...
Benim büyük ihtimal HDD emekli oldu. Değiştirmem lazım. Benim bilgisayar oyuna girince kapanıyor. HDD sebep olabilir mi bu duruma?

Yeni konular

Geri
Yukarı