Bilgisayardan USB Sesi Geliyor

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Merhabalar. Bazen alakasız bir şekilde bilgisayarda oyun oynarken, müzik dinlerken veya video izlerken bilgisayardan USB çıkarılıp takılma sesi geliyor. Çok alakasız oluyor bazen her gün oluyor bazen 2-3 gün hiç olmuyor. Ancak garip kısım ise bu ses geldiğinde ne kasaya ne başka bir yere dokunmuyorum. Ayrıca beni rahatsız eden bir şey olmuyor. Bu sıkıntıyı hangi cihaz yapıyor öğrenmemin bir yolu var mı?

Merhabalar. Bazen alakasız bir şekilde bilgisayarda oyun oynarken, müzik dinlerken veya video izlerken bilgisayardan USB çıkarılıp takılma sesi geliyor. Çok alakasız oluyor bazen her gün oluyor bazen 2-3 gün hiç olmuyor. Ancak garip kısım ise bu ses geldiğinde ne kasaya ne başka bir yere dokunmuyorum. Ayrıca beni rahatsız eden bir şey olmuyor. Bu sıkıntıyı hangi cihaz yapıyor öğrenmemin bir yolu var mı?
Virüs girmiş olabilir kaspersky ile tarat.

Sanallaştırma programları yüklümü eğer yüklü ise sanallaştırma programları ile ilgili olabilir diye düşündüm.

Taktığınız USB girişli cihazların bir tanesinde sıkıntı olabilir, arada bir gidip geliyor olabilir. Kontrol edin derim. Ha eğer hiçbir cihazınız gidip gelmiyorsa sadece sesten kurtulmak istiyorsanız şu adımları izleyin:

1623325262467.png

1623325283007.png

Öncelikle merhaba,
Sisteme takılı USB belleiğinz varsa çıkıyor olabilir yoksa klavyenizin girişinde ya da mousenizin girişinde sıkıntı var olabilir hiçbiri yok derseniz bu işi bilen birine danışmanızı hala hiçbir sorun yok diyorsanız sağ alttaki ses tuşuna sağ tıklayıp ses düzeyi karıştırıcısını açıp kapatabilirsiniz.

Benim kullandığım laptopda USB portlarında genişleme var sürekli mause gamepad gibi şeyler saniyelik temas katbetiyor o sesleri çok duyuyorum, aynı sorun sizde de olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı