Bilgisayarı Bıraktıktan Sonra Neler Yapılabilir?

Raden

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Bilgisayarla ilişkimi kesmek istiyorum. Bir daha oyun yüzü görmek istemiyorum. Sizce hangi aktiviteleri yapabilirim? Bilgisayarı satacağım bu arada yaklaşık 1500 TL para kalacak elimde. Sizce ne yapmalıyım bu parayla?

Son düzenleyen: Moderatör:
O 1500 lirayla güzel bir bisiklet alıp bütün gün dağ bayır gezerek eğlenebilirsin. Ya da büyük bir akvaryum alıp içini bir sürü balıkla doldurup balık besleyebilirsin gerçi onları bütün gün izleyemezsin ama yine de alternatif bir hobi teklifi.

Bir enstrüman çalmaya başlayabilirsin eğer sabırlıysan gerçekten güzel vakit geçirmeni sağlayacaktır.
Puzzle da yapabilirsin ben çok keyif alıyorum yapmaktan önce küçük sayıda puzzle yapmaya başlayıp sonrasında 3000 5000 gibi yüksek parçaları yapabilirsin.

Son düzenleme:
Paranı nasıl harcayacağına kendin karar vermelisin ama kitap okumuyorsan muhakkak kitap okuma alışkanlığı kazanmalısın, bunun yanında spor yapıp bir takım hobiler edinebilirsin.
Sana bedensel ve zihinsel açıdan hiç bir fayda sağlamayan, vaktini boşa geçireceğin her türlü meşgaleden uzak durmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı