Bilgisayarı her açıldığında birlikte aç menüsü çıkıyor

Xcharcer41

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda bilgisayarımı her açtığımda birlikte aç seçeneğini seçtiğimizde açılan ekran geliyordu. Bende başlangıç uygulamalarına baktım ve bunu buldum. Bunun ne olduğu hakkında bir fikri olan var mı? Dosya konumu C'deki kullanıcılar klasörü.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-20_105348539.png
    resim_2022-05-20_105348539.png
    37,3 KB · Görüntüleme: 71
Son zamanlarda bilgisayarımı her açtığımda birlikte aç seçeneğini seçtiğimizde açılan ekran geliyordu. Bende başlangıç uygulamalarına baktım ve bunu buldum. Bunun ne olduğu hakkında bir fikri olan var mı? Dosya konumu C'deki kullanıcılar klasörü.
Ccleaner ile ordaki kısımda bulunanları komple temizleyebilirsin deneyip yazarsın

İşletim sistemini nereden indirdin?

İşletim sistemini nereden indirdin?
windowsun kendi sitesinden
Windows logo tuşu + R tuşlarına basın, shell:startup yazın, ardından Tamam’ı seçin. Bu, Başlangıç klasörünü açar. Burada kullanıcının eklediği programlar vs oluyor burayla alakalı olabilir. Sadece tahmin :)
klasör boş
Ccleaner ile ordaki kısımda bulunanları komple temizleyebilirsin deneyip yazarsın
ccleaner ile nasıl temizleyeceğimi çözemedim nasıl yapacağımı anlatabilirmisin

Windows'un kendi sitesinden

Klasör boş

CCleaner ile nasıl temizleyeceğimi çözemedim nasıl yapacağımı anlatabilir misin?

Elbette, altta ki yönergeyi izlersen nasıl yapacağını öğreneceksin dostum senin için hazırladım 😊
Yönerge: Tools >> Startup >> Buradan detaylaca görebilirsin kolay gelsin. Deaktif edebilir veya aktif edebilir veya seninde istediğin gibi hizmeti kaldırabilirsin 😉

ss.png

PC'yi yeniden başlattığında hala aktif olarak başlıyorsa c sürücüsünde gizli klasörlere saklanmış olabilir otomatik olarak bir başlatıcı yer alıyor olabilir.

Ek olarak temizlenmesi gereken yerler

Prefetch
Recent
%temp%
temp

Elbette, altta ki yönergeyi izlersen nasıl yapacağını öğreneceksin dostum senin için hazırladım 😊
Yönerge: Tools >> Startup >> Buradan detaylaca görebilirsin kolay gelsin. Deaktif edebilir veya aktif edebilir veya seninde istediğin gibi hizmeti kaldırabilirsin 😉

Eki Görüntüle 1393463

PC'yi yeniden başlattığında hala aktif olarak başlıyorsa c sürücüsünde gizli klasörlere saklanmış olabilir otomatik olarak bir başlatıcı yer alıyor olabilir.

Ek olarak temizlenmesi gereken yerler

Prefetch
Recent
%temp%
temp
orada gözükmüyor ama sağ tık dosya konumunu aç diyince buraya atıyor

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-20_124225685.png
    resim_2022-05-20_124225685.png
    24,2 KB · Görüntüleme: 25
orada gözükmüyor ama sağ tık dosya konumunu aç diyince buraya atıyor
Muhtemelen sadece regedit fonksiyonu kullanılarak üçüncü part paylaşım yazılımı kurulmuş bilgisayarına. Bu yüzden program ekle veya kaldırda görmediğin gibi farklı programlarlar da göremiyorsun. Sana tavsiyem varsa yedeğini al ve formatla. ve lütfen microsoft'dan veya uup (orjinal ve güncelleme entegreli şekilde indirirsin)'dan indir windowsu tekrar kurulum yap.

Muhtemelen sadece Regedit fonksiyonu kullanılarak üçüncü part paylaşım yazılımı kurulmuş bilgisayarına. Bu yüzden program ekle veya kaldırda görmediğin gibi farklı programlarlar da göremiyorsun. Sana tavsiyem varsa yedeğini al ve formatla. Ve lütfen Microsoft'dan veya UUP (orijinal ve güncelleme entegreli şekilde indirirsin)'dan indir Windows'u tekrar kurulum yap.

Formatı Windows üzerinden atılan formatla yapsam sorun olur mu?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı