Çözüldü Bilgisayarı ilk açtığımda cmd açılıyor ve hızlıca kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

359149

Hectopat
Makaleler
4
Selam dostlar. Bilgisayarı ilk açtığımda cmd açılıyor ve bir kaç saniye içinde ne yazdığını okuyamadan kapanıyor. Virüs olduğunu düşündüm, Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım. Bir şey bulamadı. Başlangıçta açılan uygulamalardan bilmediklerimi kapattım. Kullandığım Windows orijinal. Sizce neden olabilir, çözümü var mıdır?

Çözüm
Anladım sağ olun. Çok hızlı bir şekilde kapanıyor fakat deneyeceğim yakalamayı.
Buraya yazarım tekrardan.

Sorunun kaynağını çözdüm arkadaşlar. TaskbarX isimli program bunu sağlıyor. Uygulamayı Windows üzerinden kaldırınca ekte görebileceğiniz hatayı vermeye başladı. Bende bir daha indirip kendi içindeki uninstall butonundan kaldırdım. Sorun tamamen çözüldü. Sistemi oldukça kötü etkileyen bir programmış.
Hata:
Screenshot_226.png
Selam dostlar. Bilgisayarı ilk açtığımda cmd açılıyor ve bir kaç saniye içinde ne yazdığını okuyamadan kapanıyor. Virüs olduğunu düşündüm, Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım. Bir şey bulamadı. Başlangıçta açılan uygulamalardan bilmediklerimi kapattım. Kullandığım Windows orijinal. Sizce neden olabilir, çözümü var mıdır?
Peki bir yavaşlama, bir sorun var mı?

Peki bir yavaşlama, bir sorun var mı?
Açılırken biraz daha yavaş açılıyor. Daha uzun süre siyah ekranda kalıyor.
Bazı Programlar kurulunca bazen olabiliyor.Eğer virüs programları bişey bulmadıysa birşey yok ekstra bir program kurunca kurulumnda bilgisayarı açtığımda çalıştır olur onu gözden kaçırdıysanız belki odur.
Olabilir. Umarım öyledir. Bilgisayar açılırken yavaş açıldığından virüs olabilir diye şüphelendim.

Geri
Yukarı