Bilgisayarı sıfırladıktan sonra sistemde KMS kalmış mıdır?

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bilgisayara KMS yardımı ile Windows etkinleştirmiştim sonra güvenlikli olmadığını öğrenip PC'ye format attım (kurtarma oradan da sıfırla tüm dosyaları sıfırla) yapıp yeni Windows'u kurdum. OneDrive hesabıma girip yeni kurulum olarak ayarla dedim şimdi bilmiyorum KMS tamamen silindi mi diye nasıl bakabilirim yardım eder misiniz?

Bilgisayara KMS yardımı ile Windows etkinleştirmiştim sonra güvenlikli olmadığını öğrenip PC'ye format attım (kurtarma oradan da sıfırla tüm dosyaları sıfırla) yapıp yeni Windows'u kurdum. OneDrive hesabıma girip yeni kurulum olarak ayarla dedim şimdi bilmiyorum KMS tamamen silindi mi diye nasıl bakabilirim yardım eder misiniz?

Sıfırlama yaparsanız silineceğin garantisi yok ancak temiz kurulum yaparsanız silinir. Şu an etkinleştirme ayarları kısmında ne yazıyor?

Sıfırlama yaparsanız silineceğin garantisi yok ancak temiz kurulum yaparsanız silinir. Şu an etkinleştirme ayarları kısmında ne yazıyor?
Windows virüs ve tehdit ayarlarında birşey gözükmüyor Windows'un etkin olması normal mi

Silinmemiş o zaman.
ne yapacağım korkmuyor değilim yardım eder misiniz?

Silinmemiş o zaman.
Windows kuruluşununuzun etkinleştirme hizmeti kullanılarak etkinleştirildi diyor.

Silinmemiş o zaman.
slmgr /dlv komutunu yazdım çok uzun bir yazı var altta KMS var nasıl temizleyeceğim gerçekten korkutuyor beni çok bilgisayar bilgim yok.

Yardımcı olur musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdakileri yaptım sonra mlmgr (öyle bişeydi) yaptım ürün anahtarı gözükmüyor kayıt defterinden de silmiş oldum o komutla ve kayıt defterinde aratınca çıkmıyor etkinleştirme ayarından bakınca da windows yok gözüküyor silinmiş midir?

@408157 silinmiş midir cidden korkutuyor beni

Son düzenleme:
Windows flash USB varsa USB ile temiz kurulum yapın hocam.

Nasıl yapacağımı bilmiyorum. İnanın format nasıl atacağımı bilmiyorum. Rufus ile ISO dosyasını yüklerim sorun değil ama nasıl FreeDOS yapacağım bilmiyorum. Ne olur yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yapacağımı bilmiyorum. İnanın format nasıl atacağımı bilmiyorum. Rufus ile ISO dosyasını yüklerim sorun değil ama nasıl FreeDOS yapacağım bilmiyorum. Ne olur yardımcı olun.
Tamam zaten biliyorsunuz işte Rufus ile ISO yükleyin ardından Boot menüden USB seçip temiz kurulum yapın Freedos falan gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tamam zaten biliyorsunuz işte Rufus ile ISO yükleyin ardından Boot menüden USB seçip temiz kurulum yapın Freedos falan gerek yok.

boot menu neresi tam olarak?

boot menu neresi tam olarak?
BIOS tanmı bahsediyorsunuz?

çok soru sordum biliyorum da tam olarak ne yapmam lazım BIOS'tan Lenovo IdePad kullanıyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı