Bilgisayarı sıfırlandıktan sonra klavye ve fare görünmüyor

qstewie2K

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarı sıfırladım, ve sürücüleri güncelledim fakat klavye ışığı yanıyor ama tuşlar basmıyor aygıt yöneticisinde gözükmüyor, PS2 girişli mouse görüyor sadece, Windows 10 kullanıyorum.

Sistem sürücüleri sıfırlanmış olabilir. Benzer bir şey olduğunu düşündüğüm için yazıyorum, dos bilgisayara sistem yükleyince sürücüleri algılamıyordu. Wi-Fi'ya bağlanamıyordum, Ethernet kablosu ile kurulumu tamamlayınca düzeldi tabii.

Mevcut girişleri çıkartıp tekrardan taktınız mı ? Genelde otomatik görüp algılaması gerekiyor.
Evet, klavye ışığı yanıyor ama yazı yazmıyor, mouse ise PC açılırken ışığı yanıyor ama
Sistem sürücüleri sıfırlanmış olabilir. Benzer bir şey olduğunu düşündüğüm için yazıyorum, dos bilgisayara sistem yükleyince sürücüleri algılamıyordu. Wi-Fi'ya bağlanamıyordum, Ethernet kablosu ile kurulumu tamamlayınca düzeldi tabii.
Bende ethernet çalışıyor sadece aygıt yöneticisinde mouse ve klavye gözükmüyor

Evet, klavye ışığı yanıyor ama yazı yazmıyor, mouse ise PC açılırken ışığı yanıyor ama.

Bende Ethernet çalışıyor sadece aygıt yöneticisinde mouse ve klavye gözükmüyor.

Ethernet çalışıyordu hocam, Wi-Fi çalışmıyordu. Kurulumu tam yapmamıştım. Birkaç tane benzer şey daha vardı da hatırlamıyorum. Belki siz de kurulumu tamamlamamışsınızdır diye düşündüm. Güncellemeler kısmını bir kontrol edin derim.

Ethernet çalışıyordu hocam, Wi-Fi çalışmıyordu. Kurulumu tam yapmamıştım. Birkaç tane benzer şey daha vardı da hatırlamıyorum. Belki siz de kurulumu tamamlamamışsınızdır diye düşündüm. Güncellemeler kısmını bir kontrol edin d

Ethernet çalışıyordu hocam, Wi-Fi çalışmıyordu. Kurulumu tam yapmamıştım. Birkaç tane benzer şey daha vardı da hatırlamıyorum. Belki siz de kurulumu tamamlamamışsınızdır diye düşündüm. Güncellemeler kısmını bir kontrol edin derim.
Driver booster ve driver pack ile guncelledim ama tekrar bu şekilde oldu, ve bu haftayı alıyorum aygit yoneticinde guncellestir dedigimde

Dosya Ekleri

• IMG_20211203_195131.jpg
    IMG_20211203_195131.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı