Çözüldü Bilgisayarı sıfırlayınca Save gider mi?

• Konuyu başlatan Zer1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zer1

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı teknik servise göndereceğim ama youtubers Life 2 de bayağı bir gelmiştim. Gitmesini istemiyorum, bunun için bir şey yapabilir miyim Steam'e kaydetme vb. bir şey var mı?

Çözüm
Attığım sste 23MB diyor ya o oyun savem mi acaba?

Değerli forumdaşım,

Evet, oyununuzun kayıt dosyaları şuanda bulutta depolanmaktadır. Kendiniz yedeklemek için boşuna zaman harcamayın. :)

Oyun ilerlemeleriniz ve tüm başarılarımlarınız Steam hesabınızda sizi bekliyor olacak. 🙌🏼
Oyunu bilmiyorum fakat Steam Cloud desteği mevcut ise kaydınız yedeklenmiş olabilir. Ne olur ne olmaz kayıtlarının bulunduğu konuma gidip manuel olarak Google Drive, OneDrive gibi bir yere yedeklemenizi öneririm.

Böyle bir site buldum. Normalde Steam'de bulut kaydetme seçeneği var biliyorum. Ama garantiye almak istiyorsan paylaştığım sitede belirtilen yerdeki save dosyanı bir flash dike kopyalayabilirsin. Formattan sonra steam üzerinden tekrar kurduğunda eğer kaydettiğin yerden devam etmiyorsa, bu yedeklediğin save datasını tekrar kopyaladığın yere geri yapıştırınca sorun kalmayacaktır.

Oyunun mağaza sayfasına girin ve sağdan Steam Cloud desteği olup olmadığına bakın. Varsa hesabınıza kaydedilir ve silinmez. :)

Saygılarımla. 🌹🙌🏼
1641766030200.png

yani şu ss e göre saveme bişey olmayacak değil mi

Görselde Steam Cloud desteğinin olduğu gösteriliyor fakat teknolojiye her zaman güvenmemek gerek. Save dosyasının konumunu biliyorsanız Google Drive, OneDrive, Yandex.disk gibi bir yere kendiniz yedeklerseniz işi garantiye almış olursunuz.

Görselde Steam Cloud desteğinin olduğu gösteriliyor fakat teknolojiye her zaman güvenmemek gerek. Save dosyasının konumunu biliyorsanız Google Drive, OneDrive, Yandex. Disk gibi bir yere kendiniz yedeklerseniz işi garantiye almış olursunuz.

Teşekkür ederim Save dosyasının konumunu bulmayı deneyeyim.
Evet, bu hesapla hangi bilgisayara giriş yaparsanız yapın oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu bağlamda kayıt dosyanız da silinmez. :)

Bunun içinde çok teşekkür ederim.
Evet, bu hesapla hangi bilgisayara giriş yaparsanız yapın oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu bağlamda kayıt dosyanız da silinmez. :)

1641766635345.png

Kesin olarak kaydetmiş değil mi kusura bakmayın gereksiz bir soruysa.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı