Bilgisayarı uyku modunda açılmıyor

Ümit Rahim

Hectopat
Sorunum şu: Ben klavyedeki uyku tuşunu iptal etmek istiyordum yaptım fakat başka şeylerde yaptım sanırım. Kendim sol alttan uyku moduna alınca ekran gidiyor fakat kasa halen çalışmaya devam ediyor ve bir tuşa tıkladığımda ekran gelmiyor restart atmak zorunda kalıyorum. Lütfen bilen biri yardım edebilir mi?

Sorunum şu: Ben klavyedeki uyku tuşunu iptal etmek istiyordum yaptım fakat başka şeylerde yaptım sanırım. Kendim sol alttan uyku moduna alınca ekran gidiyor fakat kasa halen çalışmaya devam ediyor ve bir tuşa tıkladığımda ekran gelmiyor restart atmak zorunda kalıyorum. Lütfen bilen biri yardım edebilir mi?
O konuda bir yerde çözümü okumuştum ama şuan hatırlayamadım. BIOS ayarlarında seçiliyordu, uykuya alınca fare ve klayvenin uykuya geçmesini engelliyorduk sanırım.

Son düzenleme:
Tamam yapııyorum fakat bu uyku modunun ayarı var mı çünkü sadece kasa çalısıyor ekrana bir şey gelmiyor. Herkes gibi normal uyku modu istiyorum.
Yanlışlıkla elim değdi normal olarak uyku moduna geçti mouse basınca geldi. İnş böyle devam eder.
Screenshot Burda ben oyun oynarken performansa alıyorum bazen unutuyorum değiştirmeyi bunla ilgisi varmı? Olayın.
Lütfen cevaplarınızı bekliyorum...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı