Bilgisayarı Uzay Montaj İle Çalıştırmak

Câveira

Centipat
Arkadaşlar kasam yok sadece çalışıyor mu diye merak ettim ve uzay montaj yaptım. hangi pinlere dokununca çalışacağını biliyorum fakat anahtar veya çatal ile falan değdirince 1-1.5 saniye çalışıyor (yani fanlar dönüyor) ve kapanıyor sebebi nedir sizce?

(Anakart modeli: P5GV-MX)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde başıma gelmişti. Anlattığım şekilde çalıştırabildim. Test edildi, onaylandı:)
Teşekkür ederim son bir soru sorayım.Senin dediğin gibi art arda dokunduğum zaman çalışacak da bilgisayarı her açmak istediğimde mi sürekli dokunacağım yoksa bir kere art arda yaptığım zaman hep 1 kere dokunmam mı gerekecek
Uzun ve saçma bir yorum oldu ama anlamışsındır umarım 😀

Teşekkür ederim son bir soru sorayım.Senin dediğin gibi art arda dokunduğum zaman çalışacak da bilgisayarı her açmak istediğimde mi sürekli dokunacağım yoksa bir kere art arda yaptığım zaman hep 1 kere dokunmam mı gerekecek
Uzun ve saçma bir yorum oldu ama anlamışsındır umarım [emoji3]
Sistem kendine geldikten sonra gerek yok 1 kere dokundurman yeterli olacaktır. Yani bu açılmama olayı düzelirse 1 kere dokundurman yeterli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı