Çözüldü Bilgisayarı Yeniden Başlatınca Simgelerin Yeri Değişiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

onuraydin00

Kilopat
Arkadaşlar bilgisayarı yeniden başlatınca masaüstündeki programların yerleri değişiyor. 1-2 hafta önce bu sorun yoktu. Sorunum neyden kaynaklanıyor? Diğer konuları okudum. Eset'i güncelleyin yazıyor ama ben Kaspersky Internet Security kullanıyorum. Regedit ayarları bir diğer konudaki yazılanların aynısı. İşe yaramıyor. Yardım edebilecek kişiler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şimdi ekran kartı sürücüsünü aygıt yöneticisinden kaldırdım ve tekrar yüklüyorum. Kartın sürücüsünü kaldırdıktan sonra böyle sorun olmadı. Muhtemelen sürücü kaynaklı bir durum. Sürücüyü yükledikten sonra bilgi veririm.
Sorunumu ekran kartı sürücüsünü tekrar yükleyerek çözdüm.
Aynı sorun bende de vardı. Format attım ama sonra çözdüm. Sanırsam ben Avira Antivirüs kullanmak istemiştim. Kurup sildim fakat onun otomatik düzenleme programı kalıyori o yüzden de sürekli düzenliyor. Sen antivirüs programlarını biraz kurcala otomatik düzenleme sistemi varsa onu kapat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ekran kartı sürücüsünü aygıt yöneticisinden kaldırdım ve tekrar yüklüyorum. Kartın sürücüsünü kaldırdıktan sonra böyle sorun olmadı. Muhtemelen sürücü kaynaklı bir durum. Sürücüyü yükledikten sonra bilgi veririm.
Sorunumu ekran kartı sürücüsünü tekrar yükleyerek çözdüm.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı