Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra ekran gelmiyor

decathletr

Centipat
Herkese iyi günler bilgisayarımı normal bir şekilde başlattığımda açılıyor çalışmasında hiçbir problem yok. Fakat yeniden başlattığımda ekrana hiçbir görüntü gelmiyor bilgisayar çalışmaya devam ediyor monitör ışığı yanıp sönüyor. Format attım, Power Supply değiştirdim, RAM'leri değiştirdim, BIOS sıfılardım hiçbir şekilde düzelmedi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sistem özellikleri:

• ECS H81 DDR3 1150 pin anakart.
  • Intel i5 4460 işlemci.
  • 8 GB RAM.
  • 120 GB SSD.
  • 350 Watt Power Supply.

Sorun yüksek ihtimalle 2 sebepten kaynaklanıyor dostum 1 ekran kartı 2 anakart ekran kartını çıkarıp anakarttan görüntü almayı dene

Bu bizim bilgisayarda da olmuştur teknik servise gönderin düzeldi sonra bizde bir siyah kablo bağlıydı yamulduğu için monitör gitti ama sonra düzeldi.

Hocam öncelikle ekran kartı yok PC de anakartın VGA çıkışından görüntü alıyorum 2. olarak monitörüm ve kablolalarım sağlam başka bilgisayarlarımda böyle bir sorun yaşamıyorum 3. olarak yeniden başlattıktan sonra bekliyorum ama başlamıyor hiçbir şekilde 4. olarak her bilgisayarıma attığım Windows 10 ISO'su ile format attım ekstra driver kurmadım.

Hocam öncelikle ekran kartı yok PC de anakartın VGA çıkışından görüntü alıyorum 2. olarak monitörüm ve kablolalarım sağlam başka bilgisayarlarımda böyle bir sorun yaşamıyorum 3. olarak yeniden başlattıktan sonra bekliyorum ama başlamıyor hiçbir şekilde 4. olarak her bilgisayarıma attığım Windows 10 ISO'su ile format attım ekstra driver kurmadım.
ilk önce driverlarını üretici sitelerinden bulup açabilirsen pc yi güncelle benim de eski bilgisayarımda başıma geldi bu tür bir olay bir çok sebepten kaynaklanabiliyor adım adım çözeriz :)

Herkese iyi günler bilgisayarımı normal bir şekilde başlattığımda açılıyor çalışmasında hiçbir problem yok. Fakat yeniden başlattığımda ekrana hiçbir görüntü gelmiyor bilgisayar çalışmaya devam ediyor monitör ışığı yanıp sönüyor. Format attım, Power Supply değiştirdim, RAM'leri değiştirdim, BIOS sıfılardım hiçbir şekilde düzelmedi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sistem özellikleri:

• ECS H81 DDR3 1150 pin anakart.
  • Intel i5 4460 işlemci.
  • 8 GB RAM.
  • 120 GB SSD.
  • 350 Watt Power Supply.

Merhaba sorun çözüldü mü bende de aynı sorun var.
Bilgisayarı güncellerken ya da yeniden başlatırken bilgisayar RGB'si çalışıyor mouse ışığı yanıyor fakat görüntü gelmiyor sistemi yeni aldım fakat neden böyle problem yaratıyor çözemedim.

Geri
Yukarı