Bilgisayarı yere sert bırakınca ne olur?

Arkadaşlar, bilgisayarı yere sert bıraktım biraz, sonra baktığımda ekran kartı fani biraz asagi doğru gitmiş. Acaba normalde böyle mi, yoksa bende mi bir şey var? Ama aşağıya doğru gitmiş ekran kartı fani. Fotoğraf şu an atamam. Zaten camdan belli olmuyor.
Fotoğrafsız bir şey söyleyemeyiz ama canı acımıştır.

Kanka laptop markasına bağlı nereden nasıl düşürdün bunları yaz tahmini bir şey söyleyeyim. Özür dilerim ama çok merak ettim nasıl düşürdün laptopu. Neyse bunları yaz bir tahminde bulunayım.
Laptop?
Babam 1 ay önce bilgisayarı dovmustu hard disk takarken her yerine vurmuştu yani yere falan atıyordu o derece bir şey yoktu ben yere sert bırakınca mi ekran kartı aşağı indi onu anlayamadım.

Laptop?
Babam 1 ay önce bilgisayarı dovmustu hard disk takarken her yerine vurmuştu yani yere falan atıyordu o derece bir şey yoktu ben yere sert bırakınca mi ekran kartı aşağı indi onu anlayamadım.

Öyle ise bence bir şey olmaz zaten 1 hafta gibi bir sürede bir sıkıntı varsa tamamen ortaya çıkar sıcaklık değerlerin artarsa kartın veya FPS büyük ölçüde düşerse bir şeyler ters giderse daha detaylı bakmanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı