Bilgisayarı yormayan antivirüs önerisi

Kardeş virüs programı yükleme. Windows 10 kullanıyorsan, Windows Defeneder her hafta güvenlik güncelleştirmesi alıyor. Gayet yeterli. Korsan oyun yüklemiyorsan hiç bulaşma antivirüse

Şu an Kaspersky kullanıyorum ama laptopu sömürüyor. Açıldığında bilgisayar disk kullanımı %100. Kaspersky 17MB/sn. bilgisayarı yormayan ve işini yapacak bir antivirüs önerir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.
Eskiden Bitdefender kullanıyordum. Çok sistem sömürmüyordu ancak şu an nasıldır bilemem. Eğer çok dosya indirmiyor veya güvenli yerlerden dosya indiriyorsanız Windows Defender yeticektir. Hem çok sistem kullanmaz hem de yeterli korumayı sağlar.

Kimse soruya cevap yazmamış herkes kendi tecrübelerini yazmış :D

Webroot kullanabilirsin dostum 2 GB RAM'li sistemde kullandım hiç problem yaşamadım.

Şu an Kaspersky kullanıyorum ama laptopu sömürüyor. Açıldığında bilgisayar disk kullanımı %100. Kaspersky 17MB/sn. bilgisayarı yormayan ve işini yapacak bir antivirüs önerir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Comodo öneririm ben Dual Boot Windows 10 kullanıyorum hard diskim berbat ve Comodo kurulu şuana kadar bir sıkıntısını görmedim Comodo internet Security deneyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı